МЕНЮ


15:29

Моя співрозмовниця належить до покоління, вибитого війною, бо, за статистикою, з кожних ста воїнів 1923 року народження живими залишилося лише троє. І як добре, що й сьогодні вона, незважаючи на болячки, передає життєву енергію двом дорослим синам, трьом онукам та п’ятьом правнукам. Веду мову про 93-річну жительку обласного центру Антоніну Пилипівну Шевельову – учасницю бойових дій, інваліда І групи Другої світової війни.

переглядів: 859
22:04

Чоловіка, який підозрюється громадськістю у спробі нападу і розбещенні дитини встановили правоохоронні органи, пише сайт Акула.

переглядів: 1108
22:03

Сьогодні, 6 травня, на одному із кіровоградських сайтів з’явилася інформація про те, що міська влада начебто хоче закрити Кіровоградський пологовий будинок імені святої Анни. І, буцімто, роблять це посадовці кулуарно, ні з ким не погоджуючи свої дії.

переглядів: 984
10:17

Четвертий рік поспіль День пам’яті та примирення і Перемогу над нацизмом в Європі кіровоградські школярі відзначають військово-патріотичним конкурсом строю і пісні “Майбутній захисник України”.

переглядів: 1435
20:51

Сегодня весьма распространены услуги по так называемой «системной интеграции». Что подразумевает это понятие? Разработку и внедрение в жизнь комплексных решений, направленных на автоматизацию деловых и технологических процессов организации. Предоставлением совокупности услуг, касающихся создания, развития и профессионального сопровождения информационной инфраструктуры предприятия, занимаются системные интеграторы. Сегодня украинский рынок системной интеграции стремительно развивается, и даже в нынешних условиях экономического кризиса эта область информационных технологий проявляет заметную активность.

переглядів: 1420
« 1 2 3 4 5 6 7 8
pgt 0.43074 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua