МЕНЮ


18:12

Підприємство “КАТП – 1128", яке обслуговує міське сміттєзвалище на Завадівці, повністю виконує взяті на себе зобов’язання з удосконалення діяльності полігону. Днями міський голова Андрій Райкович відвідав підприємство, щоб оглянути нову сміттєсортувальну лінію, яка запрацювала на підприємстві.

переглядів: 1232
17:12

Для того, аби зупинити крадіжки трансформаторного мастила, які на території ряду районів Кіровоградщини набули ознак системної техногенної аварії, дирекцією з питань безпеки ПАТ "Кіровоградобленерго" та співробітника- ми ГУ Національної поліції в області вживаються заходи, спрямовані на виявлення причетних до даних злочинів осіб.

переглядів: 1105
16:50

Як повідомляла наша газета в попередньому номері, Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, згідно з яким ціна на газ буде єдиною для всіх побутових споживачів – 6879 гривень за тисячу кубометрів. У зв’язку з цим депутати Кіровоградської міської ради голова міської організації ВО “Батьківщина” Роман Колісниченко та голова фракції цього політичного об’єднання у міськраді Олександр Цертій провели прес-конференцію, на якій наголошували: це підвищення – злочин проти України і її народу, оскільки більшість українців тепер опиниться за межею бідності, намагаючись оплатити комунальні послуги, зокрема використаний газ, а це людям буде не під силу.

переглядів: 1143
16:15

Для того, чтобы Ваш бизнес стал успешным, вам необходимо доказать своим клиентам, что вы предоставляете качественный продукт, а для того, чтобы клиент смог узнать о предоставляемом Вами проекте, вы должны донести эту информацию к целевой аудитории. Именно для этого и нужна реклама. Если же вы думаете. Что о Вашем деле узнают и без этого, Вы глубоко ошибаетесь, поскольку, выходя на определенный уровень развития Вашего бизнеса, у Вас появиться больше конкурентов, которые смогут подать свой продукт в более ярком и красочном фантике.

переглядів: 946
16:01

Це сталося у Новоархангельському районі за два дні до того, як хлопчику виповнилося б півтора року.

переглядів: 1084
15:39

На сайте Отзовик подготовлен настоящий рейтинг брокеров. Реальные отзывы о форексе по каждому брокеру сгруппированы в отдельный раздел, что в совокупности дает довольно объективную картину.

переглядів: 1081
15:29

Моя співрозмовниця належить до покоління, вибитого війною, бо, за статистикою, з кожних ста воїнів 1923 року народження живими залишилося лише троє. І як добре, що й сьогодні вона, незважаючи на болячки, передає життєву енергію двом дорослим синам, трьом онукам та п’ятьом правнукам. Веду мову про 93-річну жительку обласного центру Антоніну Пилипівну Шевельову – учасницю бойових дій, інваліда І групи Другої світової війни.

переглядів: 856
pgt 0.4422 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua