МЕНЮ


11:29

Пілотним проектом назвала начальник відділу культури та туризму Кіровоградської міської ради Анна Назарець випуск інформаційного буклету для мешканців міста про культурно-мистецькі заходи, які відбуватимуться в обласному центрі протягом травня цього року. Це одна із форм роботи туристично-інформаційного центру, і від того, наскільки він буде ефективним, залежить подальше просування проекту. Видаватимуться подібні інформаційні листівки щомісяця, щоб кіровоградці та гості міста мали уявлення про місце проведення і час різноманітних заходів, які значно пожвавлять культурне життя Кіровограда. Цю туристичну пам'ятку роздаватимуть у міській раді, кафе та магазинах.

переглядів: 1236
11:19

Неодимовый магнит представляет собой сплав бора железа и неодима. На протяжении более 20 лет ученые разрабатывали неодмагнит . В результате был получен магнит, обладающий высокой силой сцепления. По своим свойствам он превосходит все известные магниты.

переглядів: 1234
08:58

Укуси комах (бджіл, ос, джмелів) особливо небезпечні для людей з підвищеною чутливістю. Деякі люди реагують на них розвитком алергічної реакції.ю яка може розвинутись навіть у відповідь на укус однієї комахи.

переглядів: 986
08:58

Лептоспіроз — гостра інфекційна хвороба, що характеризується лихоманкою, ураженням нирок, печінки, нервової системи. Збудник — лептоспіри — тривалий час зберігається у воді та ґрунті, гине при кип'ятінні і дії дезінфікуючих засобів.

переглядів: 946
pgt 0.44067 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua