МЕНЮ


20:09

Ситуация в сфере отопления частных домов в наше время кардинально изменилась о той, которая была еще несколько лет назад. Тогда все массово покупали газовые котлы, которые были очень удобными в эксплуатации.

переглядів: 1284
09:30

Ледь не щодня до кіровоградських ветеранів звертаються власники собак та котів через те, що тварини захворіли на піроплазмоз. Врятувати вдається далеко не всіх.

переглядів: 1255
09:04

13 травня, у переддень відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій, міський голова Андрій Райкович зустрівся з активістами Кіровоградського міського товариства політв’язнів та репресованих на чолі з головою організації Віктором Полтавцем.

переглядів: 1273
09:03

13 травня, Всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!» передав Кіровоградській міській дитячій лікарні нове сучасне медичне обладнання на суму 200 тисяч гривень.

переглядів: 1366
09:03

Упродовж двох днів, 11 та 12 травня на базі державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» проходив відбірковий конкурс фахової майстерності серед кухарів дошкільних навчальних закладів «Кращий шеф-кухар ДНЗ -2016».

переглядів: 1345
08:57

Кожного разу, коли заходить мова про те, що перевізники відмовляють пільговкам у безкоштовному проїзді в громадському транспорті Кіровограда, ті у відповідь нарікають, що не отримують на це відшкодування з міського бюджету. Однак, як підкреслив під час наради з керівниками автотранспортних підприємств міський голова Андрій Райкович, претендувати на компенсацію за перевезення пільговиків може будь-який перевізник, якщо він працює прозоро.

переглядів: 1302
08:42

Критика часто звучить на адресу перевізників, що обслуговують кіровоградські маршрути громадського транспорту. Однак є їх за що і хвалити. Зокрема, під час наради міського голови Андрія Райковича з керівниками транспортних підприємств начальник управління розвитку транспорту та зв'язку Олександр Вергун висловив подяку перевізникам за збільшення кількості транспортних одиниць на маршрутах у святкові та поминальні дні.

переглядів: 1271
08:35

Туман — природне явище, що виникає доволі часто і є одним з найнебезпечніших для автомобілістів. З ним не тільки важко впоратися, а й неможливо передбачити його появу. Туман є однією з найголовніших причин автомобільних аварій.

переглядів: 1286
pgt 0.48852 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua