МЕНЮ


18:05

Щомісяця дві тисячі гривень із заробітної плати міського голови Андрія Райковича отримуватиме Катерина Глондар - дружина полоненого бійця третього окремого полку спецпризначення.

переглядів: 1203
17:48

Комунальні служби Кіровограда добре попрацювали на газонах і в зелених зонах відпочинку міста, викосили велику за обсягом територію.

переглядів: 1305
15:54

Останнім часом у засобах масової інформації поширюються недостовірні відомості про переслідування значної кількості військовослужбовців, які брали участь у проведенні АТО.

переглядів: 900
15:45

Ще ніколи за останні роки кліщі не проявляли такої активності, як цієї весни. Причому, якщо раніше вони "прокидалися" десь у квітні, а в сплячку впадали у жовтні, то зараз не атакують вони тільки взимку. Людей кліщі можуть заразити такими серйозними недугами, як хвороба Лайма, а тварин – піроплазмозом.

переглядів: 1053
15:31

Першого червня у всьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цікава святкова програма чекає й на найменших мешканців Кіровограда.

переглядів: 936
15:22

Битумная черепица — самый популярный материал для кровли. В последнее время именно битумной кровле отдают предпочтение из-за приемлемой цены и высокого качества, а также превосходных эстетических характеристик (изысканной формы, оригинальных классических расцветок)

переглядів: 920
pgt 0.43098 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua