МЕНЮ


15:02

Тема об’єднання двох пологових будинків у Кіровограді набула широкого резонансу – вона не сходить зі сторінок друкованих, електронних ЗМІ, активно обговорюється у соцмережах. Та, схоже, далеко не всі правильно розуміють мотивацію влади, яка ініціювала цей процес.

переглядів: 423
14:46

Останнім часом у Кіровограді активізувалися "металісти". Масово крадуть кришки люків, ліфтове обладнання, могильні огорожі. Дійшли вже до того, що роблять це на очах у людей.

переглядів: 638
14:14

У Кіровограді триває реформа медичної галузі. Що вже зроблено і що міська влада ще планує зробити у рамках цього реформування, розповіла на прес-конференції начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук.

переглядів: 413
13:55

Дворічного песика породи пекінес його господарі навіть не встигли довезти до ветеринарної клініки – він помер у хлопця та дівчини на руках. Другу собаку – йоркширського тер’єра – вдалося врятувати. В обох тварин після прогулянки у дворі житлового багатоповерхового будинку миттєво з’явилися ознаки отруєння якоюсь хімічною речовиною. Можна було б вважати це прикрою випадковістю, якби не той факт, що кожного місяця на весні в Кіровограді трапляється по кілька десятків таких випадків.

переглядів: 401
13:26

З усмішками дітей, позитивними емоціями та гарним настроєм 14 травня біля обласного краєзнавчого музею пройшов фестиваль дитячого мистецтва.
Митці нашого міста провели для дітей майстер-класи з живопису, плетіння та ліплення з пластиліну. Одна з майстринь, 11-річна Софія Поворозник, що проводила майстер-клас з ліплення, була наймолодшою "наставницею" . Митцям і їхнім підопічним також піднімали настрій довершеним виконанням пісень та музичних творів учні й викладачі музичних шкіл Кіровограда.

переглядів: 434
12:48

Два дні, 11-го і 12 травня, у кіровоградському НВО № 6 гостювала делегація педагогів з тернопільської школи-ліцею № 6 ім. Н. Яремчука.
А за декілька місяців до цього, у грудні наші вчителі гостювали в тернополян. Подружила педагогів двох шкіл участь у проекті "Рідні гості", реалізованому за сприяння Центру культурного менеджменту після того, як директор НВК № 6 Надія Кравченко подала заявку на отримання гранту в межах реалізації програми національних обмінів, яку фінансує Національний фонд підтримки демократії (США).

переглядів: 459
12:20

Час від часу Український клуб дарує кіровоградцям можливість послухати і поспілкуватися зі знаними українськими літераторами й мовознавцями. От і минулих п’ятницю й суботу на запрошення названої та ще декількох громадських організацій у місті на Інгулі перебував непересічний гість – мовознавець, соціолінгвіст і перекладач професор Колумбійського університету (Нью-Йорк, США) Юрій Шевчук.

переглядів: 420
12:16

Уже більше двох років на сході України палає справжня війна, яку ми чомусь і досі сором’язливо іменуємо АТО. Гинуть військові – героїчно виконуючи свій обов’язок. Гинуть цивільні люди, діти – безглуздо і страшно. Небувалий підйом патріотизму серед українців, потужний волонтерський рух... І на цьому фоні дивно й дико виглядає бажання декого збагатитися на війні, по суті – на горі всього народу. Таким ділкам (в найгіршому розумінні цього слова) байдуже, що на озброєння української армії часто доводиться скидатися всім миром, що волонтери, ризикуючи життям, доставляють його військовим. Їхній бог – гроші.

переглядів: 417
11:12

25-метровий Рушник єдиної родини на знак поваги до історії нашої держави, любові до Вітчизни кіровоградські освітяни й школярі підготують до Дня незалежності України.

переглядів: 1377
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.46407 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua