МЕНЮ


10:56

На дорогах Кіровограда з’явилась ремонтна техніка. На вулицях Великій Перспективній, Ушакова, Гоголя, Юрія Краснокутського та інших вже здійснено поточний ремонт дорожнього покриття. Нині дорожники активно взялися за ремонт проспекту Євгена Тельнова.

переглядів: 1236
09:57

Минулого тижня за рішенням виконкому міської ради спеціалісти КП “Кіровоград – Благоустрій” демонтували встановлений з порушеннями кіоск на проспекті Університетському, біля входу до обласної лікарні.

переглядів: 353
20:17

Початок травня, святковий для мешканців міста, комунальникам додав роботи. Міський голова Андрій Райкович подякував спеціалістам усіх комунальних служб та виконавчих органів міської ради, які працювали у передсвяткові дні в активному режимі і зуміли підготувати більшість об’єктів навіть попри брак часу.

переглядів: 343
18:12

Однією з основних проблем Новоолексіївки в Кіровограді є стан об’їзної дороги, яка з’єднує вулиці Яновського та Ігоря Тамма. Так вважає депутат міської ради Михайло Демченко.
Він розповів "ВГ", що місцеві мешканці нарікають на те, що при будівництві дороги шляховики зовсім забули про пішоходів – немає тротуарів. Людям доводиться щодня ризикувати життям, бо автотранспорт, в тому числі й великогабаритний, тут рухається на великій швидкості.

переглядів: 390
17:10

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та деяких інших законодавчих актів України, 23 лютого 2016 року Кіровоградська міська рада прийняла рішення про забезпечення виконання повноважень виконавчими органами міської ради у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

переглядів: 447
16:03

Я збиралася писати цей матеріал дещо в іншому напрямку. Скажімо, так: робота й любов або творчий портрет людини, з якою я знайома добрий десяток років і якій завжди трохи заздрила. Заздрила широті її захоплень, ентузіазму, образно висловлюючись, життю в різних жанрах. Знайомлю і вас: Людмила Іванівна Френчко – викладач літератури та історії мистецтв у Кіровоградському музичному училищі, де працює майже 30 років. Але, крім того, Людмила Іванівна – знаний у місті екскурсовод, ознайомлює народ не тільки з красотами Кіровограда, з його культурою, архітектурою, а й возить екскурсіі чарівними куточками нашої України. На цій обставині я зосереджу вашу увагу, нагадавши, що пані Френчко народилася далеко від України і від нашого Кіровограда. Вона – сибірячка, а це вже характер.

переглядів: 555
15:59

Так репер Потап рекламує популярний сайт безкоштовних оголошень, на якому розміщено мільйони об‘яв про продаж або обмін чого завгодно на що завгодно. З допомогою ОLХ.ua чимало українців мають можливість вирішити безліч своїх проблем: продати непотрібне і зайве, а знайти там натомість нове і корисне. Втім, можуть також, на жаль, знайти і, м‘яко кажучи, неприємності на власну голову, якщо та голова не дуже метикувата. Бо це треба бути ду-у-же вже довірливим, щоб платити наперед тисячі гривень за кота в мішку зовсім незнайомим людям.

переглядів: 538 / коментарі (1)
13:11

У дитинстві ми вірили в існування казкових героїв. Бо більшість з них слугувала гарним прикладом доброти, чесності, порядності, милосердя і безмежної віри у здійснення бажань.


переглядів: 395
19:25

Напередодні найвеличнішого свята Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Кіровоградській міській ради відбулись урочистості, на які були запрошені ветерани усіх воєн, котрі визволяли рідну землю від гітлерівської окупації, виконували свій інтернаціональний обов’язок в різних країнах світу і ті, хто тепер гідно боронить незалежність України на сході держави.

переглядів: 391
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.48616 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua