МЕНЮ


14:59

Як там в одній хорошій пісні? “А час наш біжить, ніби поїзд кур’єрський…” Щойно відкрили сезон в обласній філармонії, а вже залишився місяць до його закриття.

переглядів: 583
10:17

Четвертий рік поспіль День пам’яті та примирення і Перемогу над нацизмом в Європі кіровоградські школярі відзначають військово-патріотичним конкурсом строю і пісні “Майбутній захисник України”.

переглядів: 1429
10:13

Підготовка до великодніх свят ознаменувалась у Кіровограді відкриттям ярмарку в Шкільному мікрорайоні. Міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Сергій Бойко з депутатами міської ради Михайлом Бєжаном, Михайлом Демченком та Юрієм Деркаченком відвідали ринок “Шахтарський”, де вирувала передсвяткова торгівля.
Найрізноманітніші товари кіровоградських підприємців – паски, овочі, фрукти, крупи, цукерки, яйця, молоко, кисломолочна продукція, риба, глиняні і плетені вироби, одяг – можна було купити із 20-відсотковою знижкою

переглядів: 619
09:54

Протягом квітня у Львові проходив Чемпіонат України з кульової стрільби серед ДЮСШ. Кіровоград на ньому представляли дев’ятеро вихованців комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 3.

переглядів: 646
« 1 2 3 4 5 6
pgt 0.45563 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua