МЕНЮ


16:10

Як уже повідомляла "ВГ", відмова на останньому засіданні міської комісії із влаштування індивідуального опалення відмовила більшості заявників в наданні дозволів на встановлення автономного опалення. Ці мешканці висловили своє обурення під час прес-конференції, стверджуючи, що це - лобіювання інтересів тепловиків. Влада вже висловила свою позицію - "ВГ" надрукувала коментар з цього приводу заступника міського голови Олександра Мосіна. А тепер висловило свою позицію і ДП "Кіровоградтепло".

переглядів: 2028
16:08

Кіровоградка Євдокія Вовненко відзначила сьогодні, першого липня свій сторічний ювілей.

переглядів: 1851
10:18

Кіровоградець Віктор Подколзін звернувся до облдержадміністрації із зверненням щодо необхідності розвитку інфраструктури "Срібного озера", що розміщується в Олександрійскьму районі.

переглядів: 1656
14:33

В село Поляница, расположенное на территории Карпат, ежегодно съезжается множество желающих хорошо отдохнуть и ощутить единение с природой. Небольшой курорт расположен в 30 минутах езды от Буковеля, он принимает на себя часть общего туристического потока.

переглядів: 1734
14:29

Є перша перемога у боротьбі зі стихійною торгівлею. Несанкціонованого ринку на Попова більше не існує.

переглядів: 1642
08:47

Сонячні промені не тільки зігрівають своїм теплом у теплу пору року й тішать у холодну, а ще й допомагають зміцнити імунітет. Але, на жаль, у деяких людей перебування на відкритому сонці може викликати алергічну реакцію.

переглядів: 1677
12:08

Всім відомо, що дитина має отримувати всебічний розвиток! Веселі та пустотливі рухливі ігри для дітей на свіжому повітрі дають таку можливість у повному обсязі! Ігри захоплюють дітей і розвивають їх у соціальному, розумовому та емоційному аспектах, а головне, зміцнюють здоров'я і розвивають фізично. Часто наші дітки протягом року мало рухаються, багато часу проводять, сидячи за партою, перед телевізором, комп'ютером, а здоров'я від цього не зміцнюється, на жаль. Адже ми дуже хочемо, щоб наші діти були здорові, перш за все!

переглядів: 2892
10:38

История знает не так много успешных симбиозов среди производителей электроники и бытовой техники, чаще всего одна компания поглощает другую вместе с ее разработками. В случае с Sony-Ericsson это исключение из правил, которое показывает – сотрудничество может быть взаимовыгодным и давать отличный продукт. Телефоны и смартфоны Сони-Эрикссон известны всем – кто-то пользуется таким до сих пор, кто-то использовал их раньше или видел у друзей

переглядів: 1667
11:17

Останнім часом для кіровоградців доволі актуальною є тема субсидій. У зв’язку із зростанням комунальних тарифів все більше людей зацікавлені оформити субсидії. Але. Якщо мешканці будинків, балансоутримувачами яких є ЖЕО та ЖЕКи, вже досконально знайомі з процедурою отримання цього виду соціальної допомоги, то ті, хто вирішив створити об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, хвилюються, що у цьому питанні зіткнуться зі складнощами.

переглядів: 1895
1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.4508 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua