МЕНЮ


12:18

На Озерній Балці в Кіровограді, неподалік від місця, де колись був піонерський табір, знаходиться джерело, вода з якого тече в потічок Озерний. Із цього джерела не лише місцеві мешканці, а й кіровоградці з інших мікрорайонів здавна беруть воду.

переглядів: 1286
11:40

Двоє дівчат з Кіровограда Марія Сухонос та Софія Михайленко взяли участь у Всеукаїнському пісенному фестивалі для дітей і молоді з особливими потребами “Золотий птах”, що відбувся 25 – 28 травня у Вінниці.

переглядів: 1159
11:31

Шановні жителі області!
Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж ПАТ "Кіровоградобленерго" інформує, що внаслідок несприятливих погодних умов (дощ, вітер, гроза) на території міста можуть виникати обриви проводів ліній електропередачі.

переглядів: 975
11:18

У травні на Кіровоградщині п’ятеро людей захворіли на ботулізм та двоє отруїлися грибами.

переглядів: 1034
09:56

Міністерство юстиції виступає за незастосування закону (так званий "закон Савченко") про зарахування одного дня попереднього ув’язнення як двох днів у термін основного покарання до засуджених за тяжкі злочини.

переглядів: 987
09:19

Начальнику Долинського відділу поліції ГУ НП в області та його першому заступнику, яких викрито на отриманні неправомірної вигоди у розмірі двох тисяч доларів США, судом обрано запобіжні заходи.

переглядів: 1012
07:54

У заключному матчі сезону першої ліги України першого серпня кіровоградська "Зірка" вдома приймала криворізький "Гірник" і виграла з рахунком 2:1.

переглядів: 784
07:31

Рано или же поздно для владельцев инструмента нужно приобрести пилки для электролобзика. Но, перед тем, как купить эти элементы Вам нужно знать, как правильно выбрать нужную пилку. Тут необходимо учесть все. От того по какому материалу будете работать и до того, какой толщины будет этот самый материал. Если же Вы подберете не те пилки для электролобзика, вам необходимо будет их обменивать, или же купить новые. Далее, мы Вам расскажем о том, как именно выбрать нужные Вам пилки для электролобзика.

переглядів: 869
pgt 0.45624 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua