МЕНЮ


20:31

Последнее время цены на воду растут, да и не так много ее в некоторых населенных пунктах, а поливать летом сад и огород всё равно нужно, иначе никакой урожай нам не светит. Для экономии воды лучше использовать систему капельного полива. Она с минимальным расходом воды позволяет полить, как и небольшой участок на огороде, теплицу, деревья в саду, так и большие плантации.

переглядів: 1163
13:30

Сьогодні на апаратній нараді кіровоградський міський голова Андрій Райкович висловив свою позицію стосовно подій, що відбулися минулої п'ятниці 3 червня на сесії міської ради. Депутати не змогли навіть прийняти порядок денний. Питання, на якому наполягала частина з них - звіти заступників міського голови. У кулуарах казали, що принаймні одного з них мають намір звільнити. Але ж самі заступники мали б підготуватися до цього звіту. І, врешті решт, чому не можна було спочатку розглянути інші важливі питання порядку денного?

переглядів: 1159
13:29

Сьогодні, 6 червня, перед тим як розпочати апаратну нараду, міський голова Андрій Райкович привітав з професійним святом представників кіровоградських мас – медіа.

переглядів: 1068
pgt 0.39446 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua