МЕНЮ


16:20

Нагальною проблемою для комунальників Кіровограда нині є боротьба із бур’янами, які через теплу дощову погоду пишно буяють на газонах міста, неупорядкованих земельних ділянках тощо. По це розповіли журналістам на прес-конференції заступник начальника головного управління житлово-комунального господарства Ростислав Погребнюк та заступник начальника міської спецінспекції з благоустрою Олександр Брюховецький.

переглядів: 1254
16:19

На прес-конференції у Кіровоградській міській раді начальник управління охорони здоров’я Оксана Макарук прокоментувала вихід працівників пологового будинку №2 імені святої Анни на мітинг протесту третього червня, на якому вони висловлювали незгоду із планами міської влади об’єднати двох міських пологових будинків. Посадовець пояснила і причину раптової перевірки медзакладу щодо відсутності цього дня персоналу на своїх робочих місцях.

переглядів: 1205
16:00

В последнее время, многие жители областных центров, в том числе и жители Кировограда, начали замечать на прилавках магазинов все больше и больше макаронных изделий из Италии, таких как Barilla, Divella. Почему так происходит и как не ошибиться в выборе?

переглядів: 1772
15:54

Организация конференции – это мощный инструмент для развития бизнеса в руках профессионалов. Благодаря проведению такого мероприятия можно

переглядів: 1378
11:12

Купуючи засоби для захисту городніх та садових культур від шкідників та хвороб, ми іноді забуваємо, як маємо захистити себе.

переглядів: 1085
pgt 0.43731 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua