МЕНЮ


20:33

Друге та третє засідання третьої сесії міської ради, які відбулися кількома днями пізніше після “провального” першого, були максимально продуктивними. Депутати прийняли ряд важливих для територіальної громади рішень.

переглядів: 627
20:25

Найчастіше кіровоградці звертаються до міського голови Андрія Райковича щодо проблем у житлово-комунальному господарстві. Так було і минулого четверга під час особистого прийому. А вже в суботу Андрій Райкович виїхав за згаданими мешканцями адресами.

переглядів: 612
20:07

Напередодні Дня медичного працівника, який припадає на третю неділю червня, у Кіровоградській міській раді зі святом привітали керівників та працівників медичних закладів міста.

переглядів: 613
19:46

На засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулось у середу, міський голова Андрій Райкович повідомив, що з 16 червня у місті починає працювати комісія Міністерства охорони здоров’я України, яка вивчить ситуацію щодо раціональності роботи двох пологових будинків у Кіровограді та можливості створення міського перинатального центру другого рівня надання медичних послуг. Через це був відтермінований розгляд питання “Про затвердження перспективного плану заходів щодо модернізації та оптимізації галузі охорони здоров’я м.Кіровограда на 2015–2018 роки”.

переглядів: 1447
19:41

Днями комунальники почали "зачищати" Кіровоград від торговельних павілйонів ПП “Інгуша”, дозвільні документи на які втратили чинність ще із 2009 року.

переглядів: 1361
19:30

Однак, незважаючи на такий високий показник, залишається проблемним питання влаштування до родин дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, старшого шкільного віку та дітей, в яких є брати й сестри.

переглядів: 541
19:13

Муніципальний патруль продовжує планомірну боротьбу зі стихійною торгівлею. Так, днями інспектори спеціалізованої інспекції, управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення й представники патрульної поліції Кіровограда провели рейдове відстеження по вулиці Короленка, 34 біля магазину "АТБ-Маркет".

переглядів: 640
19:07

Чотири години у Кіровограді тривали публічні обговорення актуальної в Україні теми – "Децентралізація у дії. Перші результати, можливості і ризики".

переглядів: 569
18:48

Кіровоградська міська рада оголошує про прийом документів для присвоєння звання “Почесний громадянин міста Кіровограда”.

переглядів: 1304
1 2 »
pgt 0.46546 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua