МЕНЮ


18:09

Громадськість міста висловлює обурення тим, що у Кіровограді побільшало випадків “варварського” обрізання дерев. І це відбувається саме в період, коли, за словами спеціалістів, цього робити категорично не можна, адже зелені насадження перебувають на піку вегетації.
Так, мало не до самого стовбура були обрізані липи під час цвітіння, каштани зі сформованими молодими плодами, клени на вулицях Єгорова, Михайлівській, Гагаріна, Тарковського

переглядів: 1554
18:03

Забезпечити підключення мережі теплопостачання селища Нового до сучасної міні-котельні упродовж літа – таке завдання поставив перед керівництвом КП "Теплоенергетик" та селищною радою кіровоградський міський голова Андрій Райкович у понеділок на апаратній нараді.

переглядів: 512
17:34

Наприкінці травня цього року перед Кіровським районним судом Кіровограда постала громадянка К. 1975 року народження за звинуваченням у заволодінні чужим майном шляхом обману, тобто у шахрайстві.

переглядів: 1083
17:27

У художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців конкурсу "Молодіжна палітра" імені відомого кіровоградського художника і педагога – заслуженого працівника культури України, члена Національної Спілки художників України, лауреата обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінації "національна традиція" Леоніда Бондаря, який понад двадцять років очолював Кіровоградську дитячу художню школу ім. О.О.Осмьоркіна.

переглядів: 435
17:17

Одразу ж після закінчення навчального року, а він цьогоріч у різних школах завершився в різні дні, у 39 кіровоградських школах розпочали діяти пришкільні табори відпочинку. У деяких з них діти перебуватимуть по 17 червня, в інших – по 24-е.

переглядів: 1224
22:49

Майже півтора місяці, із 28 квітня, у Кіровограді діє патрульна поліція, роботу якої за короткий час вподобали містяни через переважно уважне ставлення до них і швидку появу там, де вона потрібна.

переглядів: 368
22:46

Шановні кіровоградці!
Третього червня мала відбутися чергова, третя сесія Кіровоградської міської ради. У проекті порядку денного сесії стоїть низка надзвичайно важливих для жителів міста питань.

переглядів: 300
22:44

Міські школи мають бути у повній готовності до початку нового навчального року. Особлива увага цьогоріч приділяється ремонтам спортивних залів – їх оновлення, модернізація, створення повноцінних умов для занять фізичною культурою і спортом займали важливе місце у передвиборчій програмі міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 314
22:42

На вулицях Кіровограда стає світліше у вечірній час. В обласному центрі планомірно реалізується ініційована міським головою Андрієм Райковичем програма “Світле місто”.

переглядів: 351
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.49082 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua