МЕНЮ


16:15

Днями в Інтернет-мережі з’явилася інформація про те, що в Кіровограді міська влада начебто безпідставно припинила видачу дозволів на встановлення приладів індивідуального опалення. Приводом для цього стали результати засідання міжвідомчої комісії із влаштування індивідуального опалення в квартирах житлових будинків, на якому було відмовлено в наданні таких дозволів більшості заявників. Але давайте розберемося, чим же керувалися члени комісії, приймаючи таке рішення.

переглядів: 290 / коментарі (3)
16:10

Весело, креативно і по-молодіжному - так відзначали в Кіровограді День молоді. Якщо у минулі роки святкування обмежувалося кількома масовими заходами та концертом, то нинішнього програма була особливо насиченою, цікавою та змістовною.

переглядів: 330
13:51

За ініціативи головного управління житлово-комунального господарства в Кіровограді стартував пілотний проект з герметизації тріщин дорожнього полотна сучасним методом.

переглядів: 541
13:49

В обласному центрі планується відкриття надзвичайно потрібного сучасного інсультного центру. Розташується він у двоповерховому корпусі колишнього дитячого інфекційного відділення лікарні швидкої медичної допомоги. Це відділення віднедавна повноцінно функціонує в Центральній міській лікарні на Фортечних валах, де було зроблено капітальний ремонт.

переглядів: 442
13:48

Покладанням квітів до Вічного вогню на військово-меморіальному кладовищі, що на території Фортечних валів, кіровоградці в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, 22 червня, віддали шану загиблим під час Другової світової війни.
переглядів: 502
13:47

На щовівторковій прес-конференції, що відбулася в міській раді 21 червня, заступник міського голови Олександр Мосін та начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян розповіли про стан справ у міському ЖКГ.

переглядів: 493
13:45

Від початку року в нашому обласному центрі проведено чималу роботу зі звільнення його вулиць від незаконно встановлених споруд. Міська влада в цьому займає принципову і послідовну позицію.
переглядів: 410
13:39

Перевіряючи як кіровоградські освітні заклади готуються до навчального року та як виконуються у них ремонти, міський голова Андрій Райкович відвідав загальноосвітню школу №29.

переглядів: 387
13:38

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради затвердив заходи щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

переглядів: 409
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.4148 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua