МЕНЮ


13:26

Як уже повідомляла "ВГ", сьогодні Верховна Рада України прийняла рішення про перейменування Кіровограда на Кропивницький.
За проект цієї постанови проголосували 230 депутатів із 335. Проти- три, утрималися –12, не голосували – 92.

переглядів: 1954
11:48

Сьогодні, 14 липня, Верховна Рада України прийняла рішення щодо перейменування міста Кіровоград.

переглядів: 1713
13:51

Першого вересня цього року в Кіровограді відкриється ще одна дитячо-юнацька спортивна школа.

переглядів: 1950
09:07

Доводимо до відома кіровоградців, що у зв’язку з початком виконання ремонтно-відновлювальних робіт на перегороджувальній споруді річки Інгул по вул. Михайлівській, у другій декаді липня 2016 року відбудеться зниження рівня води в р. Інгул до мінімально допустимих показників.

переглядів: 2139
08:58

Незабаром в кіровоградській ЗОШ №18 розпочнеться комплексне утеплення навчального закладу з одночасним запровадженням заходів з енергозбереження. Іншими словами – буде зроблено повну теплосанацію споруди.

переглядів: 1486
11:07

Як уже повідомляла сьогодні "ВГ", о сьомій ранку на вулиці Гоголя сталася надзвичайна пригода. Деталі вже відомі - їх повідомила патрульна поліція на своій офіційній сторінці в Фейсбуці.

переглядів: 1514
11:02

В електронних засобах масової інформації з’явилась заява трудового колективу Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування, де висловлюється незгода із направленою до Міністерства освіти та науки України пропозицією щодо об’єднання кіровоградського професійного ліцею сфери послуг та Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування. Також у заяві говориться, що "Кіровоградський професійний ліцей побутового обслуговування надав заявку на регіональне замовлення на професійну підготовку робітничих кадрів у 2016 році, але управління освіти міської ради в особі Костенко Л.Д., виходячи за межі власних повноважень … припинила набір учнів за професіями "кухар", "кухар, кондитер".
З проханням прокоментувати ситуацію, що склалась у вище зазначеному професійному ліцеї, кореспондент "Вечірньої газети" звернувся до начальника управління освіти міської ради Лариси Костенко.

переглядів: 1681
09:34

Сьогодні о сьомій ранку у Кіровограді на вулиці Гоголя, біля Головпоштамту сталася надзвичайна пригода. За словами очевидців, правоохоронці намагалися зупинити автомобіль для перевірки документів. Однак люди з машини не тільки не вийшли, а ще й наїхали прямо на поліцейських.

переглядів: 1678
13:42

Як уже повідомляла «ВГ», комунальники почали приводити у Кіровограді до ладу зупинки громадського транспорту – чистять їх від оголошень, реклами, миють, фарбують, ремонтують конструкції.

переглядів: 1630 / коментарі (6)
« 1 2 3 4 »
pgt 0.41176 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua