МЕНЮ


13:28

У Кіровограді з першого вересня буде запроваджено новий проект "Освітня карта Кіровограда". Про це повідомила сьогодні під час апаратної наради начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко.

переглядів: 1636
13:04

Кіровоградський міський голова Андрій Райкович з огляду на епідситуацію в Ізмаїлі, доручив у вівторок на апаратній нараді відповідним службам посилити контроль за якістю питної води – як тієї, що подається централізовано, так і криничної у приватному секторі.

переглядів: 1572
11:57

Водія, з вини якого в Новгородківському районі у березні загинув пасажир, засуджено до шести років позбавлення волі.

переглядів: 1488
16:04

Кожний раз, коли настає криза в нашій країні, ринок нерухомості майже завмирає. Чи є в цьому сенс і що робити з квартирою, яку хотілось би продати?

переглядів: 1516
12:09

Неисправности цифровой техники приносят дискомфорт – сегодня сложно представить жизнь без смартфона, ноутбука или планшета. В случае поломки становится актуальным поиск профессионалов, способных исправить ее быстро и недорого. Из-за множества вариантов компаний, предлагающих ремонт цифровой техники в Киеве, пользователь вынужден выбрать оптимальный из них. Как это сделать? Существует несколько негласных правил, которые могут помочь в выборе наилучшего исполнителя. Выбирать сервисный центр рекомендуется, руководствуясь знаниями о профессионализме компании, стоимости услуг и сроках их выполнения.

переглядів: 1535
10:12

Першого липня, у День архітектури України у приміщенні художньо-меморіального музею ім. Осмьоркіна відбулось нагородження лауреатів обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка.

переглядів: 1694
16:10

Як уже повідомляла "ВГ", відмова на останньому засіданні міської комісії із влаштування індивідуального опалення відмовила більшості заявників в наданні дозволів на встановлення автономного опалення. Ці мешканці висловили своє обурення під час прес-конференції, стверджуючи, що це - лобіювання інтересів тепловиків. Влада вже висловила свою позицію - "ВГ" надрукувала коментар з цього приводу заступника міського голови Олександра Мосіна. А тепер висловило свою позицію і ДП "Кіровоградтепло".

переглядів: 1985
16:08

Кіровоградка Євдокія Вовненко відзначила сьогодні, першого липня свій сторічний ювілей.

переглядів: 1809
10:18

Кіровоградець Віктор Подколзін звернувся до облдержадміністрації із зверненням щодо необхідності розвитку інфраструктури "Срібного озера", що розміщується в Олександрійскьму районі.

переглядів: 1612
« 1 2 3 4
pgt 0.49611 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua