МЕНЮ


11:07

Як уже повідомляла сьогодні "ВГ", о сьомій ранку на вулиці Гоголя сталася надзвичайна пригода. Деталі вже відомі - їх повідомила патрульна поліція на своій офіційній сторінці в Фейсбуці.

переглядів: 1518
11:02

В електронних засобах масової інформації з’явилась заява трудового колективу Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування, де висловлюється незгода із направленою до Міністерства освіти та науки України пропозицією щодо об’єднання кіровоградського професійного ліцею сфери послуг та Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування. Також у заяві говориться, що "Кіровоградський професійний ліцей побутового обслуговування надав заявку на регіональне замовлення на професійну підготовку робітничих кадрів у 2016 році, але управління освіти міської ради в особі Костенко Л.Д., виходячи за межі власних повноважень … припинила набір учнів за професіями "кухар", "кухар, кондитер".
З проханням прокоментувати ситуацію, що склалась у вище зазначеному професійному ліцеї, кореспондент "Вечірньої газети" звернувся до начальника управління освіти міської ради Лариси Костенко.

переглядів: 1687
09:34

Сьогодні о сьомій ранку у Кіровограді на вулиці Гоголя, біля Головпоштамту сталася надзвичайна пригода. За словами очевидців, правоохоронці намагалися зупинити автомобіль для перевірки документів. Однак люди з машини не тільки не вийшли, а ще й наїхали прямо на поліцейських.

переглядів: 1687
pgt 0.43222 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua