МЕНЮ


10:15

На 26 липня призначено судове засідання у справі повернення виставкового залу художнього салону, що у центрі Кропивницького, до комунальної власності. Управлінню власності та приватизації комунального майна міської ради доведеться сплатити до міського бюджету понад 46 тисяч гривень недоотриманої плати за користування комунальним майном обласною організацією Національної спілки художників України.

переглядів: 321
10:14

"ВГ" продовжує цикл публікацій про перейменування вулиць Кропивницького, розповідаючи про людей, чиї імена вони отримали.
Вулиця Григорія Синиці – колишня вулиця Димитрова
Григорій Іванович Синиця – заслужений художник України, лауреат Шевченківської премії за відродження української колористичної школи.
1914 року переніс тяжку хворобу і став інвалідом дитинства, рано залишився сиротою. Виховувався в дитячому притулку в Кіровограді.

переглядів: 515 / коментарі (2)
10:13

Минулого тижня близько третьої години ночі патрульні Кропивницького отримали повідомлення про те, що людина потребує негайної допомоги.

переглядів: 453
10:11

17 липня невідомі, одягнені у форму Національної поліції, озброєні автоматами, пограбували в області два ювелірних магазини: "Ларец" – в Олександрії та "Рубін" – у Знам’янці. Затримати грабіжників не вдалося.Про це пише «Світловодськ».

переглядів: 408
10:02

Так твердить одне з народних прислів’їв, котрі, як відомо, є скарбницею мудрості багатьох поколінь українців.

переглядів: 344
10:00

Олександра Чуднова у нашому місті знають, перш за все, як краєзнавця. Але це неточне визначення його амплуа. Давнє і глибинне захоплення книгами дозволяє йому зватися таємниче й інтригуюче – книжник. Саме непересічна любов до книги поєднувала його з однією із найзагадковіших постатей останніх десятиліть у нашому краї – Олександром Ільїним.

переглядів: 490 / коментарі (1)
09:59

– Давай на "ти", – запропонував мій співрозмовник – заслужений артист України актор Кіровоградського обласного театру ляльок Геннадій Стогодюк.
– Звідки ти родом? – запитую.
– З Луганщини.
– У тебе там хтось залишився?
– Тільки дорогі могили – дідусь, бабуся, мама, вітчим. Батька не стало, коли мені було чотири роки. Мама довго залишалася одна. Жила "заради мене". А потім в нашому житті з’явилася хороша людина. Мені вже було 12 років, і я так хотів мати батька. І він у мене з’явився.

переглядів: 407
09:55

Авіаційний фестиваль, який минулих вихідних відбувся у Малій Висці, відвідали 75 дітей з особливими потребами разом із своїми батьками.

переглядів: 335
09:51

"Нова генерація" – саме таку назву має започаткований художньо-меморіальним музеєм О.Осмьоркіна новий мистецький проект.

переглядів: 396
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.4088 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua