МЕНЮ


11:47

На одному із засідань постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності депутат Кіровоградської міської ради Михайло Демченко порушив проблему технічного стану дамби через річку Сугоклею в Кропивницькому.

переглядів: 1891
11:40

Ремонт пральних машин – це важливий та непростий процес, який вимагає кваліфікованих знань та практичних навичок. Саме тому ремонт та діагностику пральних машин краще довірити професіоналам. Однак, будь-яку пральну машину можна відремонтувати і самостійно. Для цього, перш за все, слід виявити головну причину несправності приладу. Наступним кроком буде заміна зламаних деталей на нові. Варто обирати тільки оригінальні запчастини від відомих виробників. Завдяки якісним деталям та їх правильному встановленню вже дуже скоро Ваша пральна машина буде знову працювати

переглядів: 1449
11:30

Зростання тарифів провокує заборгованість за комунальні послуги, а це, в свою чергу, викликає побоювання в українців: чи не заберуть за борги житло? Що треба знати, щоб не боятися колекторів та інших бажаючих нагріти руки на вилученні квартири за “комуналку”.

переглядів: 1682
10:28

Мужские и женские спортивные костюмы стали очень популярны в последнее время. В общей сложности в мире моды наметилась интересная тенденция по увеличению спроса на удобную и практичную одежду. Эта одежда остается практичной в любом сезоне.

переглядів: 1553
15:14

Как правильно подобрать и оценить ноутбук бу при покупке. Советы от интернет-магазина ноутбуков "It technology"

переглядів: 1907
12:11

Чтобы провести отдых максимально комфортно, необходимо доверить подготовку к путешествию хорошей туристической компании. Только опытный туроператор сможет проконсультировать Вас по всем

переглядів: 1442
12:06

Лето в полном разгаре. Казалось бы, никаких забот - только солнце, речка и хорошее настроение. Но за летом приходит осень, а за ней холодная зима. А кровля вашего дома не в лучшем состоянии: осенью

переглядів: 1374
10:02

Каждый хозяин хочет, чтобы его жилье состояло из качественных и надежных материалов. Сегодня мировой рынок предлагает огромное количество разнообразных моделей нужных элементов. Трубы для водопровода - не исключение.

переглядів: 1563
11:55

Нівелювання – це тип топогеодезичних досліджень, який дозволяє визначити висотні координати будь-якого об'єкту, або його елементу. Ці дані потрібні для проведення будівельних, реставраційних або монтажних робіт.

переглядів: 1750
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.43122 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua