МЕНЮ


13:26

Останні кілька засідань четвертої сесії Кіровоградської міської ради продемонстрували всі суперечності між депутатами. До їхнього єднання на благо розвитку міста та територіальної громади, як виявилося, далеко – гору беруть політичні амбіції, небажання дослуховуватись до здорового глузду, взаємні образи... Здавалося, вже знайдено точки дотику для подальшої конструктивної роботи, народні обранці починають обговорювати та приймати зміни до галузевих програм соціально-економічного розвитку обласного центру, але ж ні – знову перепалки, перерви для перемовин, взаємні звинувачення. Так тривало три дні. І лише минулої суботи, зібравшись на чергове засідання, депутати змогли згуртуватись та нарешті ухвалили зміни до міського бюджету, тим самим фінансово підкріпивши прийняті ними раніше галузеві програми, і вирішили кадрові питання.

переглядів: 527
12:52

Ми звернулись до депутатів Кіровоградської міської ради з проханням пояснити свою позицію з приводу головного питання порядку денного четвертої сесії – внесення змін до міського бюджету, тобто розподілу 160 мільйонів гривень, отриманих міським бюджетом за перше півріччя 2016 року. Адже саме це викликало бурхливі суперечки у сесійній залі та розкололо депутатський корпус. Слово – депутатам.

переглядів: 2079
12:23

Третє засідання четвертої сесії Кіровоградської міської ради, яке відбулось 30 липня, виявилось більш продуктивним, ніж два попередніх. Нарешті депутати внесли зміни до міського бюджету та галузевих програм.

переглядів: 466
12:04

Кореспонденти “Вечірньої газети” звернулись до представників бюджетної сфери обласного центру із проханням розповісти, що означають для закладів, у яких вони працюють, зміни до міського бюджету, ухвалені депутатами Кіровоградської міськради на четвертій сесії.

переглядів: 1878
11:47

На одному із засідань постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності депутат Кіровоградської міської ради Михайло Демченко порушив проблему технічного стану дамби через річку Сугоклею в Кропивницькому.

переглядів: 1984
11:45

Ніяк не можу повірити, що ця молода, симпатична жінка, котра щоранку бігає по п’ять кілометрів і висить на турніку головою вниз, – мати двох дорослих дітей. Що її молодша дочка Олександра, яка отримала своє ім’я на честь міста Олександрії, звідки родом Світлана, вступає до інституту мистецтв.

переглядів: 629
11:30

Зростання тарифів провокує заборгованість за комунальні послуги, а це, в свою чергу, викликає побоювання в українців: чи не заберуть за борги житло? Що треба знати, щоб не боятися колекторів та інших бажаючих нагріти руки на вилученні квартири за “комуналку”.

переглядів: 1711
11:22

У Кропивницькому на площі перед міською радою під такою назвою на цьому тижні пройшла публічна акція громадськості міста.

переглядів: 743
11:15

У Кропивницькому 29 липня до Дня працівників торгівлі на площі перед міською радою відбувся святковий ярмарок-продаж, де кропивничани мали можливість придбати продовольчі товари та сільськогосподарську продукцію за значно нижчими, ніж на ринках та у супермаркетах, цінами. Також бажаючі із задовленням купували різноманітні сувеніри, виготовлені продавцями, як правило, власноруч. Участь у ярмарку взяло понад 20 представників місцевих товаровиробників

переглядів: 442
pgt 0.46857 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua