МЕНЮ


12:52

Ми звернулись до депутатів Кіровоградської міської ради з проханням пояснити свою позицію з приводу головного питання порядку денного четвертої сесії – внесення змін до міського бюджету, тобто розподілу 160 мільйонів гривень, отриманих міським бюджетом за перше півріччя 2016 року. Адже саме це викликало бурхливі суперечки у сесійній залі та розкололо депутатський корпус. Слово – депутатам.

переглядів: 2102
12:04

Кореспонденти “Вечірньої газети” звернулись до представників бюджетної сфери обласного центру із проханням розповісти, що означають для закладів, у яких вони працюють, зміни до міського бюджету, ухвалені депутатами Кіровоградської міськради на четвертій сесії.

переглядів: 1889
11:47

На одному із засідань постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності депутат Кіровоградської міської ради Михайло Демченко порушив проблему технічного стану дамби через річку Сугоклею в Кропивницькому.

переглядів: 2039
11:40

Ремонт пральних машин – це важливий та непростий процес, який вимагає кваліфікованих знань та практичних навичок. Саме тому ремонт та діагностику пральних машин краще довірити професіоналам. Однак, будь-яку пральну машину можна відремонтувати і самостійно. Для цього, перш за все, слід виявити головну причину несправності приладу. Наступним кроком буде заміна зламаних деталей на нові. Варто обирати тільки оригінальні запчастини від відомих виробників. Завдяки якісним деталям та їх правильному встановленню вже дуже скоро Ваша пральна машина буде знову працювати

переглядів: 1524
11:30

Зростання тарифів провокує заборгованість за комунальні послуги, а це, в свою чергу, викликає побоювання в українців: чи не заберуть за борги житло? Що треба знати, щоб не боятися колекторів та інших бажаючих нагріти руки на вилученні квартири за “комуналку”.

переглядів: 1721
10:28

Мужские и женские спортивные костюмы стали очень популярны в последнее время. В общей сложности в мире моды наметилась интересная тенденция по увеличению спроса на удобную и практичную одежду. Эта одежда остается практичной в любом сезоне.

переглядів: 1587
pgt 0.45722 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua