МЕНЮ


14:17

Після майже дворічної перерви відновив роботу оздоровчий комплекс у територіальному центрі обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Подільського району міста Кропивницького. 9 серпня підопічні центру прийшли до цього закладу, щоб на власні очі побачити відремонтоване приміщення комплексу – оновлені лазню, сауну, басейн, кімнату відпочинку. Тут завжди буде присутня медична сестра, яка зміряє тиск, дасть необхідні поради щодо оздоровлення водними процедурами.

переглядів: 617
14:16

Минулого тижня зливова система у Кропивницькому не впоралася з великим обсягом дощової води, а у деяких місцях не витримав випробування стихією і нещодавно укладений асфальт.

переглядів: 517
14:15

Виконавчий комітет міської ради не підтримав проекту рішення щодо збільшення вартості вивезення побутових відходів у Кропивницькому.

переглядів: 582
14:14

9 серпня міський голова Кропивницького Андрій Райкович зустрівся з членами правління громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. Предметом обговорення стали актуальні питання життєдіяльності територіальної громади обласного центру.

переглядів: 452
14:14

Нині Алея почесних поховань на Рівненському кладовищі в Кропивницькому має досить непривабливий вигляд. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович, який напередодні відвідав це святе для кропивничан місце, де поховані герої, які поклали життя за цілісність та незалежність нашої держави на сході країни.

переглядів: 535
14:13

Протягом нинішнього року до міського бюджету Кропивницького від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній та комунальній власності, вже надійшли два мільйони 516 тисяч гривень.

переглядів: 519
14:12

Міський голова Андрій Райкович привітав із перемогою на молодіжному Чемпіонаті Європи в Тель-Авіві тренерів і членів збірної команди України із бейсболу.

переглядів: 466
14:11

Програма житлових субсидій, яка діє в Україні більше 20 років, є дієвим державним механізмом соціальної підтримки населення в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, особливо в останні роки.

переглядів: 501
14:10

Минулого тижня міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів черговий особистий прийом громадян. Найбільше звернень мешканців міста, як і зазвичай, стосувалося житлово-комунальної сфери.

переглядів: 465
1 2 3 »
pgt 0.46079 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua