МЕНЮ


10:45

У Кропивницькому посередині площі Героїв Майдану з’явився прапор України з чорнобривців і петуній у горщиках – жовтого і фіолетового кольорів. Так видовищно й оригінально розпочалися святкові заходи з нагоди Дня Прапора та Дня незалежності в обласному центрі.

переглядів: 624
10:43

23 та 24 серпня на кропивничан очікує цікава і різноманітна програма святкових заходів.

переглядів: 774
10:39

У Кропивницькому триває реконструкія цілого ряду закладів охорони здоров‘я та освіти. Ще на початку весни цього року на одній з прес-конференцій міський голова Андрій Райкович назвав їх пріоритетними для міської влади в планах на ремонт. І от із 16 серпня очільник міста особисто інспектує, як виконують роботи на важливих для міста об’єктах.

переглядів: 683
10:38

У Кропивницькому в мікрорайон Великої Балки планують пустити кілька автобусів, аби за розкладом перевозити пільговиків.

переглядів: 625
10:38

Таку назву мала акція, що відбулася у понеділок у Кpoпивницькoму на площі перед міською радою. Головна мета заходу — привернути увагу влади і громадськості міста до проблем пересування людей з обмеженими можливостями.

переглядів: 648
10:37

Аварійність підсобних приміщень у подвір’ї житлового будинку по вулиці Великій Перспективній, 10 у Кропивницькому стала причиною термінового скликання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів у середу заступник міського голови Олександр Мосін.

переглядів: 591
10:37

У Кропивницькому минулого тижня заступники міського голови Олександр Мосін та Олександр Грабенко, секретар міської ради Сергій Бойко та інші посадовці зустрілися з учасниками АТО та їхніми родинами, які стали власниками земельних ділянок для житлового будівництва.

переглядів: 590
10:35

У Кропивницькому перевірять виконання закладами торгівлі та громадського харчування вимог чинного законодавства при виготовленні та реалізації харчових продуктів, а також наявність у працівників медичних карток і відміток про проходження медоглядів.

переглядів: 605
10:31

На цьому міський голова наголосив на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради Кропивницького.

переглядів: 706
1 2 »
pgt 0.41733 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua