МЕНЮ


10:37

У Кропивницькому минулого тижня заступники міського голови Олександр Мосін та Олександр Грабенко, секретар міської ради Сергій Бойко та інші посадовці зустрілися з учасниками АТО та їхніми родинами, які стали власниками земельних ділянок для житлового будівництва.

переглядів: 578
10:35

У Кропивницькому перевірять виконання закладами торгівлі та громадського харчування вимог чинного законодавства при виготовленні та реалізації харчових продуктів, а також наявність у працівників медичних карток і відміток про проходження медоглядів.

переглядів: 592
10:31

На цьому міський голова наголосив на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради Кропивницького.

переглядів: 677
10:30

У селі Деріївці Онуфріївського району зареєстровано падіж свиней через африканську чуму. Тут у трьох приватних господарствах захворіли шість свиней.

переглядів: 419
10:29

Ситуації, коли покупець у супермаркеті зачепив банку, пляшку, скляний посуд, що стоїть на полиці, і товар розбився, трапляються досить часто. Як правило, більшість кропивничан у таких випадках на вимогу охоронців відшкодовують збитки магазину. Однак не варто поспішати, адже не факт, що це лише ваша провина.

переглядів: 407
10:29

Флаєри з таким написом виготовили та розповсюджують нині у місцях стихійної торгівлі фахівці управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування Кіровоградської міської ради. Вони сподіваються, що це попередження зупинить покупців товарів "з асфальту", а значить, дозволить поступово ліквідувати і стихійну торгівлю, адже попит породжує пропозицію.

переглядів: 450
10:26

"ВГ" продовжує цикл публікацій про перейменування вулиць Кропивницького, розповідаючи про людей, чиї імена вони тепер носитимуть.

переглядів: 491
10:19

В обласному художньо-меморіальному музеї О.Осмьоркіна відкрилася персональна виставка оригінального художника-графіка Володимира Кир’янова. В експозиції представлено понад 50 творів майстра, що охоплюють період від 1970-х років до сучасності. До презентації виставки видано каталог "Графічні метаморфози Володимира Кир’янова", до речі, трьома мовами – українською, російською та англійською.

переглядів: 507
10:18

Жителька Кропивницького знайшла на вулиці чийсь загублений паспорт й вирішила скористатися ним. Вклеїла в нього свою фотокартку, одягнула перуку й попрямувала до банків, де оформила кілька кредитів на ім’я власниці паспорта на загальну суму п‘ять тисяч гривень.

переглядів: 467
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.42191 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua