МЕНЮ


14:11

Програма житлових субсидій, яка діє в Україні більше 20 років, є дієвим державним механізмом соціальної підтримки населення в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, особливо в останні роки.

переглядів: 522
14:10

Минулого тижня міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів черговий особистий прийом громадян. Найбільше звернень мешканців міста, як і зазвичай, стосувалося житлово-комунальної сфери.

переглядів: 480
14:09

У середу міський голова Кропивницького Андрій Райкович зустрівся з т.в.о. начальника вiддiлу з органiзацii несення служби та забезпечення публічної безпеки й порядку пiд час масових заходiв УПД ГУНП в Кiровоградській області Сергієм Пономаренком.

переглядів: 338
14:01

Після публікації у “Вечірній газеті” інформації про досвід вінничан зі створення та діяльності органів самоорганізації населення до редакції завітав голова єдиного у нашому місті офіційно зареєстрованого ОСН “Комітет мікрорайону Никанорівка м. Кіровограда” Віктор Гончаров, який поділився досвідом успішного функціонування такого об’єднання.

переглядів: 392
14:00

Близько 2700 хворих на гепатит С стоїть на обліку у поліклінічних закладах Кіровоградської області. Про це повідомила головний позаштатний інфекціоніст департаменту охорони здоров’я області Олена Смірнова.

переглядів: 479
13:59

Кавуни на ринках Кропивницького з’явилися ще на початку липня, однак спочатку не користувалися великим попитом через високу ціну. Багато хто, до того ж, побоювався, що у них є нітрати, адже в липні на баштанах кавуни ще не дозрілі – явно їх або вирощують в теплицях, або прискорюють їх дозрівання з допомогою великої кількості добрив чи вприскування “хімії”.

переглядів: 381
13:56

Так ємно і точно охаректиризував нову виставку члена Спілки художників України Фелікса Полонського, яка відкрилася в обласному художньому миузеї, мистецтвознавець, заслужений журналіст України Броніслав Куманський.

переглядів: 359
13:55

Нещодавно жителі Кіровоградщини почали отримувати заяви – приєднання до умов договору постачання природного газу. Що це означає і що робити з цими заявами, пояснили у ВАТ "Кіровоградгаз".

переглядів: 636 / коментарі (2)
13:55

Відтепер з обласного центру в Одесу можна дістатися літаком.

переглядів: 423
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.45082 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua