МЕНЮ


11:47

На одному із засідань постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності депутат Кіровоградської міської ради Михайло Демченко порушив проблему технічного стану дамби через річку Сугоклею в Кропивницькому.

переглядів: 1954
11:45

Ніяк не можу повірити, що ця молода, симпатична жінка, котра щоранку бігає по п’ять кілометрів і висить на турніку головою вниз, – мати двох дорослих дітей. Що її молодша дочка Олександра, яка отримала своє ім’я на честь міста Олександрії, звідки родом Світлана, вступає до інституту мистецтв.

переглядів: 616
11:30

Зростання тарифів провокує заборгованість за комунальні послуги, а це, в свою чергу, викликає побоювання в українців: чи не заберуть за борги житло? Що треба знати, щоб не боятися колекторів та інших бажаючих нагріти руки на вилученні квартири за “комуналку”.

переглядів: 1707
11:22

У Кропивницькому на площі перед міською радою під такою назвою на цьому тижні пройшла публічна акція громадськості міста.

переглядів: 733
11:15

У Кропивницькому 29 липня до Дня працівників торгівлі на площі перед міською радою відбувся святковий ярмарок-продаж, де кропивничани мали можливість придбати продовольчі товари та сільськогосподарську продукцію за значно нижчими, ніж на ринках та у супермаркетах, цінами. Також бажаючі із задовленням купували різноманітні сувеніри, виготовлені продавцями, як правило, власноруч. Участь у ярмарку взяло понад 20 представників місцевих товаровиробників

переглядів: 432
« 1 2 3 4 5 6 7 8
pgt 0.4331 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua