МЕНЮ


12:17

У міській раді Кропивницького відбулось засідання нового складу комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури під головуванням заступника міського голови Олександра Грабенка.

переглядів: 1798
10:31

У Кропивницькому з п’ятого до десятого вересня, згідно з розпорядженням міського голови, проходять Дні енергії. В обласному центрі відбудеться ряд тематичних заходів, а дев’ятого вересня буде проведено масштабну Всеукраїнську спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Енергозбереження», яку організувала Кіровоградська міська рада спільно з Кіровоградським національним технічним університетом.
Про це повідомила сьогодні під час прес-конференції журналістам начальник управління економіки міської ради Олена Осауленко.

переглядів: 1762
10:56

Гриби — це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом, який може привести до отруєння, а іноді й смерті.

переглядів: 1954
12:08

Организация дня рождения ребенка – довольно сложное дело. Продумывая праздник для сына или дочери, родители должны позаботиться о том, чтобы им и их гостям не было скучно. Что потребуется для организации такого праздника?

переглядів: 1705
14:56

А ви знали, що у більшості азіаток від природи шкіра жирна і пориста? А порцелянова шкіра результат тривалого догляду і зберігати цей результат їм вдається до глибокої старості, в чому ж секрет?

переглядів: 1754
11:11

Як уже повідомляла "ВГ", із сьогоднішнього дня працівники управління розвитку транспорту та зв'язку міської ради почали перевірки дотримання графіків руху водіями маршрутних таксі у Кропивницькому. Особливу увагу мають приділили маршруткам, що курсують на Велику Балку та Стару Балашівку. Вирішили зробити таку ревізію і ми. І з'ясували, що водії 18-го маршруту не бояться ні людського гніву, ні перевірок.

переглядів: 1937
« 1 2 3 4 5
pgt 0.4016 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua