МЕНЮ


17:04

Тепло в жилом помещении это один из основных факторов который необходим для нормального проживания. В больших городах основным источником тепла в отопительный сезон является централизованная система отопления.

переглядів: 1803 / коментарі (1)
12:59

На Фортечних валах у Кропивницькому розпочато спорудження пам’ятного знаку Жертвам голодомору. Зараз уже ведуться земляні роботи, далі буде зроблено курган, на якому встановлять гранітний хрест. Завершити облаштування пам’ятного місця планується в цьому році, до Дня пам’яті жертв голодомору.

переглядів: 1769
12:19

2 вересня у Кропивницькому підбили підсумки конкурсу-огляду музеїв загальноосвітніх закладів обласного центру. Нагородження переможців відбулося в галереї “Єлисаветград” під час щорічного засідання Музейного клубу.

переглядів: 2065
12:18

Житлово-комунальне господарство Кропивницького переживає наразі значні труднощі. Це відзначив начальник головного упралвння ЖКГ міської ради Віктор Кухаренко під час апаратної наради у понеділок.

переглядів: 1942
12:18

Житлово-комунальне господарство Кропивницького переживає наразі значні труднощі. Це відзначив начальник головного упралвння ЖКГ міської ради Віктор Кухаренко під час апаратної наради у понеділок.

переглядів: 1758
12:17

У міській раді Кропивницького відбулось засідання нового складу комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури під головуванням заступника міського голови Олександра Грабенка.

переглядів: 1813
10:31

У Кропивницькому з п’ятого до десятого вересня, згідно з розпорядженням міського голови, проходять Дні енергії. В обласному центрі відбудеться ряд тематичних заходів, а дев’ятого вересня буде проведено масштабну Всеукраїнську спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Енергозбереження», яку організувала Кіровоградська міська рада спільно з Кіровоградським національним технічним університетом.
Про це повідомила сьогодні під час прес-конференції журналістам начальник управління економіки міської ради Олена Осауленко.

переглядів: 1775
pgt 0.45058 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua