МЕНЮ


10:51

Веселий людський гомін заполонив усю центральну частину Кропивницького минулої суботи. Його мешканці у гарному настрої, усміхнені та радісні відзначали День міста, який традиційно щороку припадає на третю суботу вересня. Музика, співи, пригощання, виставки, розваги на будь-який смак… Все було підготовлено для того, щоб кропивничани гарно відпочили, отримали нові враження.

переглядів: 1016
10:49

Напередодні Дня міста в Кропивницькому було завершено капітальні ремонти більшої частини приміщень амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 4 на вулиці Жадова та харчоблок дитячого садка № 14.

переглядів: 786
10:48

Ряд важливих для територіальної громади рішень ухвалили на сесійному засіданні минулої п’ятниці депутати міської ради Кропивницького. Правда, розпочалося воно з інциденту.

переглядів: 738
10:47

Кропивницький продовжує звільнятися від незаконно встановлених МАФів.

переглядів: 790
10:46

Цього літа у Кропивницькому на пришкільних літніх майданчиках відпочили 4625 дітей. Про це повідомила на апаратній нараді в понеділок начальник відділу сім’ї та молоді міської ради Людмила Дорохіна.

переглядів: 759
10:35

Члени виконавчого комітету міської ради Кропивницького одноголосно погодили рішення щодо затвердження орендної плати у розмірі однієї гривні на рік за приміщення, у яких поселиться притулок для бездомних тварин громадської організації "Щасливий пес".

переглядів: 780
10:33

У Кропивницькому нарешті зрушено з місця вирішення проблеми, якій не один рік, – стихійної торгівлі. Тепер їх уже не вмовляють перейти торгувати на офіційні ринки, а застосовують до них дієвіший захід – конфісковують у них товар.

переглядів: 778
10:30

2015 року в країні розпочалась територіально-адміністративна реформа, метою якої є децентралізація – передача значних повноважень та коштів від державних органів об’єднаним територіальним громадам. Разом із тим – законодавець з метою стимулювання об’єднання громад, для швидшого впровадження децентралізаціі застосував як “пряник”, так і “батіг”. І от саме від цього “батога” зараз страждає селище Нове.

переглядів: 972
10:28

родовжуємо розповідь про земляків, які поклали свої життя на вівтар боротьби за свободу нашої країни у війні з російсько-терористичними військами на сході України, що триває вже третій рік.

переглядів: 706
1 2 »
pgt 0.44148 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua