МЕНЮ


11:03

Кілька останніх років видалися особливо складними і для всієї України, і для нашого міста. Війна на сході країни, непрості фінансово-економічні умови – все це не може не даватися взнаки. Однак Кропивницький розвивається: ремонтуються соціально важливі об’єкти, дороги, будуються пам’ятники, місто стає більш привабливим, цивілізованим, безпечним для життя.

переглядів: 704
11:00

За рішенням виконавчого комітету Кіровоградської міської ради за особливі заслуги перед містом, особистий внесок у розвиток його соціально-економічної сфери, активну громадську позицію та з нагоди Дня міста трьох кропивничан нагороджено відзнаками виконавчого комітету Кіровоградської міської ради "За заслуги" І ступеня і шістьох – "За заслуги" ІІ ступеня.

переглядів: 733
10:59

Напередодні святкування Дня міста депутати Кіровоградської міської ради поділилися з “Вечірньою газетою” своїми успіхами та досягненнями на округах.
Вони пригадали події, які відбулись протягом останнього року, що покращили життя виборців, організували їх на добрі справи, впорядкували території, благоустроїли мікрорайони, полагодили дороги тощо. Рік не пройшов марно для народних обранців, адже вони плідно попрацювали на громаду і ще більші плани мають на майбутнє.

переглядів: 825
10:57

Дев’ятого вересня в нашому місті, у приміщенні авіакомпанії "УРГА" (аеропорт), пройшла Всеукраїнська спеціалізована виставка енергоощадних технологій "Енергоефективність. Енергозбереження", організована міською радою та КНТУ. На виставці було представлено практично все, що хоч якось пов’язане з економією енергоресурсів, – від світильників до сонячних електростанцій.

переглядів: 714
10:56

Протягом нинішнього року в Кропивницькому для учасників АТО і їхніх родин зроблено чимало хорошого. Про те, як міська влада дбає про них, "ВГ" розповіли керівники міських відділів соціальної підтримки населення, а також сім’ї та молоді Юлія Вовк і Людмила Дорохіна.

переглядів: 702
10:48

Продовжуємо розповідь про земляків, які поклали свої життя на вівтар боротьби за свободу нашої країни у війні з російсько-терористичними військами на сході України, що триває вже третій рік.

переглядів: 699
15:17

У Кропивницькому – в розпалі ремонти дахів житлових будинків. Усього на нинішній рік на це в міському бюджеті передбачено 13,8 мільйона гривень. Планується полагодити 46 покрівель, на дев’яти ремонт уже завершено, а на 23-х він ще триває.

переглядів: 805
15:15

На Фортечних валах у Кропивницькому розпочато спорудження пам’ятного знака жертвам Голодомору. Ведуться земляні роботи, далі буде зроблено курган, на якому встановлять гранітний хрест. Завершити облаштування пам’ятного місця планується в цьому році, до Дня пам’яті жертв Голодомору.

переглядів: 828
15:15

На одній із зустрічей мешканців Кропивницького із міським головою Андрієм Райковичем люди поскаржилися йому на те, що до них приходять підприємці й доводять, що мають дозвіл на обов’язкове платне прочищення димових та вентиляційних каналів у їхніх помешканнях.

переглядів: 1333
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.46586 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua