МЕНЮ


15:10

1 серпня минуло тридцять років з дня загибелі найбільшого пасажирського круїзного корабля Чорноморського флоту “Адмирал Нахимов”. Ця трагедія, що сталася у 1986 році неподалік Новоросійська (до берега було всього чотири кілометри), приголомшила тоді весь світ. За офіційною версією, загинули 423 людини (насправді, вочевидь, набагато більше), для 65-ти з них корабель став навіки братською могилою.

переглядів: 966 / коментарі (1)
15:06

Продовжуємо розповідь про земляків, які поклали свої життя на вівтар боротьби за свободу нашої країни у війні з російсько-терористичними військами на сході України, що триває вже третій рік.

переглядів: 875
15:04

Першого вересня в обласній філармонії відбулося відкриття медичного факультету № 2 Донецького національного медичного університету ім. М. Горького.

переглядів: 770
15:03

2 вересня у Кропивницькому підбили підсумки конкурсу-огляду музеїв загальноосвітніх закладів. Нагородження переможців відбулося в галереї “Єлисаветград” під час щорічного засідання музейного клубу.

переглядів: 684
15:00

У Кропивницькому першого вересня розпочала діяльність ще одна дитячо-юнацька спортивна школа – КЗ "Комплексна ДЮСШ № 4 Кіровоградської міської ради".

переглядів: 704
10:55

Першого вересневого ранку в Кропивницькому, в усіх його куточках, звучав Гімн України. З його виконання розпочалися в школах міста врочисті лінійки, присвячені початку нового навчального року.

переглядів: 820
10:54

Як відомо, тиждень тому в Кропивницькому мав відбутися тендер на закупівлю 20 тролейбусів для КП "Електротранс". Однак його довелося відкласти. Що стало причиною цього, а також про загальний стан перевезень пасажирів в обласному центрі розповів 30 серпня на прес-конференції начальник управління розвитку транспорту і зв’язку міської ради Олександр Вергун. Узяв участь у ній і директор КП "Електротранс" Олександр Луценко.

переглядів: 799
10:50

Непомітно для багатьох минуло літо, й настала осінь, а разом з нею – і новий навчальний рік. Школярі Кропивницького щойно увійшли у свої класи, з яких ще подекуди не вивітрився запах фарби.

переглядів: 835
10:49

Традиційна щорічна серпнева нарада кропивницьких педагогів напередодні початку навчального року пройшла минулого вівторка зовсім не традиційно. І місце наради, і її антураж, і вбрані переважно в кольори українського прапора жінки-педагоги – усе було незвичним.

переглядів: 871
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.4784 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua