МЕНЮ


13:49

Щоразу, коли порушується питання реорганізації освітнього чи лікувального закладу, це болісно сприймають члени їх трудових колективів, громадськість, це викликає суспільний резонанс. Мовляв, влада хоче закрити ту чи іншу установу, аби зекономити бюджетні кошти або привласнити собі приміщення. І такі прецеденти дійсно в Україні були, і не раз. Однак це не привід на них зациклюватися. Іноді обставини складаються так, що реорганізація – це єдина можливість суттєво поліпшити ситуацію у тій чи іншій галузі, оптимізувати мережу, зберегти робочі місця. Один з таких прикладів – об’єднання двох пологових будинків у Кропивницькому – №№1 та 2.

переглядів: 785
13:48

26 жовтня у Кропивницькому обговорювали особливості формування бюджетів на 2017 рік. Актуальне для влади і громади питання порушували в облдержадміністрації з ініціативи регіонального відділення Асоціації міст України.

переглядів: 757
13:46

Апаратна нарада під головуванням міського голови Андрія Райковича, що відбулася 24 жовтня в міській раді Кропивницького, була присвячена початку опалювального сезону. Хоча йшлося на ній і про інше.

переглядів: 705
13:44

Звіт секретаря міської ради Андрія Табалова перед своїми виборцями – мешканцями Великої Балки, одного з мікрорайонів Кропивницького – став конструктивним діалогом: люди могли поспілкуватись зі своїм представником у міській раді, поставити йому запитання та розповісти про свої проблеми.

переглядів: 736
13:43

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), що на першому поверсі приміщення міської ради у Кропивницькому, четвертий тиждень працює і по суботах – від 8:00 до 15:00.

переглядів: 735
13:41

Влада і журналісти об’єднуються проти незаконного будівництва в обласному центрі. На зухвалі дії власника торговельного закладу по вулиці Великій Пермській, який на тротуарі поряд із магазином споруджує стоянку для автомобілів, оперативно зреагували спочатку медіа, а потім й офіційні органи.

переглядів: 685
13:39

Коли комунальні послуги постійно дорожчають, у кропивничан немає іншого виходу, як навчитися економити воду, електроенергію і тепло. Ось що радять з цього приводу досвідчені споживачі та комунальники.

переглядів: 813 / коментарі (4)
13:38

Зменшення тривалості світлового дня й настання холодів цілком прогнозовано призводять до зростання електроспоживання. У ранкові і вечірні години, коли переважна частина жителів перебуває вдома й одночасно користується багатьма електроприладами, це зростання порівняно зі споживанням електроенергії вдень може сягати 25 відсотків, вночі ж електроспоживання падає на 21 – 24 відсотки.

переглядів: 992
13:33

Провулок Семенівський, що на Кущівці у Кропвницькому, ремонту не бачив ніколи. Фактично на цій дорозі, яка з’єднує багато інших провулків, асфальту не було. Мешканці мікрорайону звернулися з проханням її відремонтувати до депутата міської ради Сергія Кріпака, і за його наполяганням із міського бюджету були виділені кошти на капітальний ремонт цього об’єкта.

переглядів: 879
1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.30163 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua