МЕНЮ


16:01

Одинадцятого жовтня в ЗОШ ІІ – ІІІ ступенів № 10, що в селищі Новому в Кропивницькому, відзначили 35-річчя цього загальноосвітнього навчального закладу.

переглядів: 1470
16:00

Доручення перевірити і проінвентаризувати усі каштани на території обласного центру у понеділок на апаратній нараді дав підлеглим міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 480
15:59

В Україні – масові отруєння сурогатним алкоголем. Станом на 11 жовтня зареєстровано 122 випадки отруєнь, 54 з них закінчилися летально, а частина тих, хто вижив, осліпли. У всіх потерпілих зафіксовано порушення згортання крові – коагулопатія (кровотеча з носа, дрібних ранок й так далі).

переглядів: 516
15:58

У Кропивницькому почастішали випадки крадіжок комунального та спільного чи особистого майна мешканців житлових будинків. На це звертає увагу головне управління житлово-комунального господарства міської ради.

переглядів: 388
15:56

Хочу подякувати власнику галереї "Єлисаветград" Миколі Цуканову, котрий організував у нашому місті виставку живописних творів з промовистою назвою "Спадкоємці А.І. Куїнджі".

переглядів: 404
15:55

У переліках найнебезпечніших професій можна зустріти пожежників, військових, поліцейських, охоронців, тренерів львів, доглядальників рептилій, навіть таксистів, касирів і вчителів... Але в жодному з них немає ріелтора. А й справді, що може бути небезпечного в продажу чи здачі в оренду людям житла? Та то лише на перший погляд. Жителька Кропивницького, яка саме цим видом діяльності й займалася, минулого року ледь Богу душу не віддала при здачі в оренду квартири майбутнім мешканцям. А було все так.

переглядів: 459
09:10

Три дні, з 29 вересня по перше жовтня, у Кропивницькому тривала наймасштабніша в Україні міжнародна агропромислова виставка “Агро-Експо-2016".

переглядів: 845
09:08

П’ятого жовтня після капітальних ремонтів спортивних залів НВО № 6 та № 8 у Кропивницькому відбулося їх врочисте відкриття за участі міського голови Андрія Райковича і керівника міського управління освіти Лариси Костенко. До кінця осені заплановано полагодити ще п’ять шкільних спортивних залів.

переглядів: 702
09:07

На щопонеділковій апаратній нараді в міській раді міський голова Андрій Райкович торкнувся низки важливих міських проблем і справ.
А про роботу очолюваних ними підрозділів розповіли начальник міського управління освіти Лариса Костенко та керівник сервісного центру муніципальних послуг Андрій Лейбенко.

переглядів: 684
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.43365 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua