МЕНЮ


13:21

До "ВГ" зателефонував Віктор Танцюра, радник міського голови з питань, пов’язаних з учасниками АТО, й розповів про новий випадок нехтування в Кропивницькому водієм маршрутки обов’язком перевозити безкоштовно пасажира, який має на це право.

переглядів: 596
13:14

"ВГ" продовжує цикл публікацій про перейменування вулиць Кропивницького, розповідаючи про людей та події, на честь яких їх названо.

переглядів: 708 / коментарі (2)
13:13

Вшанувати пам’ять своїх померлих родичів та друзів – святий обов’язок кожного. Встановити пам’ятники на їхніх могилах, час від часу приходити на цвинтар з квітами, запалювати лампаду, зберігати в чистоті надгробки і таким чином дякувати близьким за те, що колись були у нашому житті... Так робить більшість з нас. Меншість, на жаль, нашою вдячністю користується з метою збагачення.

переглядів: 351
13:12

В ОУНБ ім. Д Чижевського 25 жовтня на засіданні культурно-просвітницького "Українського клубу" пройшла презентація вкрай актуальної книги, яка вийшла друком на початку нинішнього року.

переглядів: 434
13:09

Художньо-меморіальний музей О.Осмьоркіна запросив на гостини усіх бажаючих до творчої майстерні відомого скульптора Віктора Френчка – члена Національної спілки художників України, лауреата обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінації "Національна традиція".

переглядів: 381
13:07

Харків’янка Ірина Калюжна презентувала в нашому місті свою виставку живописних робіт "Українське намисто".

переглядів: 377
10:27

З 840 житлових будинків комунальної власності станом на ранок 20 жовтня опалюються 629, що становить 75 відсотків. Без тепла – 211. Найбільше таких – у центрі Кропивницького, який обслуговує комунальне підприємство “Теплоенергетик”. Причина – аварії на тепломережах. Однак тепловики їх швидко ліквідовують – тільки за останню добу було ввімкнено опалення у 34 будинках.

переглядів: 500
10:24

У відділенні центральної міської лікарні, що на Фортечних валах у Кропивницькому, триває капітальний ремонт. Наскільки якісно виконуються роботи, перевірив днями міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 381
10:22

Більше десятка кропивничан записались на прийом до секретаря міської ради Андрія Табалова. Це перший прийом, проведений посадовцем після його обрання на цю посаду.

переглядів: 445
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.48975 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua