МЕНЮ


16:59

Найближчими днями щойно відремонтований другий поверх дитячого інфекційного відділення першого стаціонару центральної міської лікарні Кропивницького прийме перших пацієнтів. Дванадцять палат, маніпуляційні, процедурні, харчоблок та інші приміщення повністю готові до цього.

переглядів: 1763
15:58

Наступного тижня мине рік, як Андрій Райкович займає посаду міського голови Кропивницького. Тож саме час підбити певні підсумки: як налагоджується співпраця з депутатами, що із запланованого вдалося зробити, які завдання є пріоритетними на майбутнє. Саме про це розповів в інтерв’ю керівник міста нашому виданню.

переглядів: 747
15:55

Кропивницький – напевне, єдине місто, де за останніх вісімнадцять років жоден керівник міста до кінця не відбув свою каденцію. Це не могло негативно не вплинути на загальну соціально-економічну ситуацію в обласному центрі, на ставленння людей до влади. Кожного разу вони все з більшою недовірою ставилися до кандидатів на посаду міського голови: а якщо і цей "кине"? Тому вибори деякі кандидати вигравали нерідко зі "смішною" кількістю голосів. Просто багато жителів обласного центру не ходили на виборчі дільниці. Їм стало байдуже. Однак минулий рік став переломним. На хвилі подій, що відбувалися в країні, зникли аморфність, зневіра. Люди пішли голосувати. Вони зрозуміли, що, лаючи вдома на кухні владу, щось змінити на краще в місті неможливо.

переглядів: 829
15:54

У Кропивницькому 23 листопада пройшов перший муніципальний інвестиційний форум "Час інвестицій (Time to invest)".

переглядів: 715
15:53

Міська топонімічна комісія 21 листопада обговорила питання реконструкції площі Героїв Майдану та місця спорудження пам’ятника Революції Гідності. Усі члени комісії підтримали ідею встановлення такого пам’ятника на місці подій Євромайдану.

переглядів: 787 / коментарі (1)
15:51

Інвестувати у розвиток спортивної інфраструктури області стало для ПАТ "Кіровоградобленерго" доброю традицією. Черговий крок – реалізація першого етапу масштабної реконструкції залу ТОВ "Енерго-спорт", що в Кропивницькому.

переглядів: 663 / коментарі (1)
13:46

Цьогоріч за кошти з міського бюджету в Кропивницькому вже капітально відремонтовано три шкільних спортивних зали – у НВО № 6 і № 8 та в ЗОШ "Мрія".

переглядів: 1661
13:45

Міський голова Андрій Райкович та директор представництва німецької фірми Fresenius Medical Care в Україні Володимир Подворний підписали меморандум про створення міського гемодіалізного центру.

переглядів: 1703
13:43

Третє засідання п’ятої сесії міської ради Кропивницького, що відбулося 17 листопада, розпочалося з розгляду депутатських запитів.

переглядів: 1693
1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.35743 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua