МЕНЮ


14:17

В останній день жовтня після чотирьох місяців реконструкції дамбу біля мосту через Інгул на Михайлівській вулиці в Кропивницькому ввели в експлуатацію.

переглядів: 1547
14:13

Засідання п’ятої сесії міської ради, яке відбулося 2 листопада, було непростим, бурхливим та тривалим. Розпочавши роботу о десятій годині, порядок денний депутати затвердили лише о чотирнадцятій і, хоча попрацювали до двадцятої, всі 190 питань порядку денного так і не розглянули.

переглядів: 1527
14:12

У "Вечірній газеті" № 39 від 30 вересня 2016 року було опубліковано інтерв’ю з новим директором КП "Ритуальна служба – спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування" Юрієм Вісяниковим "Прийшов час навести лад", у якому він розповів про ринок надання ритуальних послуг у нашому місті і ті проблеми, які заважають функціонувати йому згідно із законодавством. Але й зараз вони не зникли, а наростають як снігова лавина, стверджує керівник комунального підприємства.

переглядів: 744
14:09

Практикум з питань особливостей формування місцевих бюджетів у 2017 році відбувся у Кропивницькому в рамках проекту “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні” (Пульс), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

переглядів: 1981
14:08

Лише з квітня цього року депутат міської ради Кропивницького голова міської організації партії "Самопоміч" Віталій Пінчук опікується округом №24, а вже встиг добре вникнути в проблеми Новомиколаївки і частину із них розв’язати.

переглядів: 514
14:07

Проблеми з опаленням багатоповерхових будинків стали мало не основною темою звернень кропивничан на “гарячу” лінію міського голови, коли там чергував начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктор Кухаренко. Вже більше двох тижнів минуло від початку опалювального сезону, а в деяких квартирах й досі холодно. Причому в основному не через пориви.

переглядів: 904 / коментарі (1)
14:05

Із працівниками соціальної сфери ми зіштовхуємося щодня. Це – спеціалісти закладів освіти, культури, охорони здоров’я, фізичної культури, громадського харчування, пасажирського транспорту, зв’язку тощо. Та найбільше відповідають визначенню "соціальний робітник" ті, що обслуговують людей, які не можуть обійтися без сторонньої допомоги.

переглядів: 1552
14:04

Незабаром КП “Електротранс” відкриє свій навчальний комбінат для навчання водіїв тролейбусів. Про це, звітуючи про підсумки роботи комунального підприємства, повідомив на апаратній нараді у понеділок начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун.

переглядів: 1558
14:02

Щороку 20 жовтня відзначається Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Це – одне з найпоширеніших онкологічних захворювань серед жінок. З 1995 року пухлини грудей посідають перше місце серед злоякісних новоутворень у жінок України. Ситуація ускладнюється тим, що виявляють хворобу на пізніх стадіях (понад чверть випадків), коли вже нічого не можна вдіяти.

переглядів: 586
1 2 »
pgt 0.41476 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua