МЕНЮ


20:21

В противном случае возникает ряд осложнений, которые могут негативно сказаться на процессе эксплуатации. Ярким примером является довольно распространенная проблема, которая называется вибрация.

переглядів: 1447
14:57

Для проведення аварійних ремонтних робіт на магістральному водогоні, по якому вода подається на ВНС «Зона 2А», з 000 год. 07.11.2016р. буде припинено централізоване водопостачання правобережної частини міста а саме:

переглядів: 1442
14:39

Если ты наполнен энтузиазмом, то можешь совершить все, что угодно, можешь преодолеть любые преграды на пути к своей мечте. Эти слова принадлежат знаменитому конструктору автомобилей Генри Форду. Этот человек поднял свой бизнес до небывалых высот, поэтому, он знает, о чем говорит. Те же слова можно приложить к знаменитому конструктору обуви – эмигранту из Англии Уильяму Райли.

переглядів: 1269
14:17

В останній день жовтня після чотирьох місяців реконструкції дамбу біля мосту через Інгул на Михайлівській вулиці в Кропивницькому ввели в експлуатацію.

переглядів: 1643
14:13

Засідання п’ятої сесії міської ради, яке відбулося 2 листопада, було непростим, бурхливим та тривалим. Розпочавши роботу о десятій годині, порядок денний депутати затвердили лише о чотирнадцятій і, хоча попрацювали до двадцятої, всі 190 питань порядку денного так і не розглянули.

переглядів: 1600
14:09

Практикум з питань особливостей формування місцевих бюджетів у 2017 році відбувся у Кропивницькому в рамках проекту “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні” (Пульс), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

переглядів: 2082
14:05

Із працівниками соціальної сфери ми зіштовхуємося щодня. Це – спеціалісти закладів освіти, культури, охорони здоров’я, фізичної культури, громадського харчування, пасажирського транспорту, зв’язку тощо. Та найбільше відповідають визначенню "соціальний робітник" ті, що обслуговують людей, які не можуть обійтися без сторонньої допомоги.

переглядів: 1625
14:04

Незабаром КП “Електротранс” відкриє свій навчальний комбінат для навчання водіїв тролейбусів. Про це, звітуючи про підсумки роботи комунального підприємства, повідомив на апаратній нараді у понеділок начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун.

переглядів: 1635
08:34

Не дивлячись на те, що по переду цілий місяць осені, сніжинки за вікном нагадують – новорічні свята вже близько! А отже ще є час подбати про новорічні і знайти будь-які пропозиції.

переглядів: 1317 / коментарі (1)
pgt 0.44997 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua