МЕНЮ


12:52

Останнім часом крадіжки комунального майна у Кропивницькому почастішали. Злодії цуплять все, що потрапляє на очі, завдаючи шкоди житлово-комунальному господарству, здійснюють крадіжки в школах, продовжують траплятися випадки вандалізму на цвинтарях. На цю проблему звернув сьогодні, 7 листопада під час апаратної наради міський голова Кропивницького Андрій Райкович. І доручив своїм підлеглим спільно з правоохоронцями розробити стратегію безпеки та охорони комунального майна.

переглядів: 1397
12:46

Міський голова Андрій Райкович доручив комунальникам сьогодні, 7 листопада під час апаратної наради, приділити більше уваги стану покрівель багатоповерхнових будинків у Кропивниьцкому.

переглядів: 1559
12:38

Теплопостачальні підприємства Кропивницького увійшли в свій звичний графік роботи, житлові будинки та соціальні об'єкти опалюються. Однак то в одному мікрорайоні, то в іншому ще трапляються пориви. Тож ситуацію з опаленням слід тримати на постійному контролі. На цьому наголосив сьогодні, 7 листопада під час апаратної наради міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 1475
08:28

У зв'язку зі зниженням добової температури важливим є дотримання порад, як уникнути шкідливого впливу низьких температур на організм людини.

переглядів: 1336
pgt 0.405 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua