МЕНЮ


17:18

Ще й досі у Кропивницькому тривають дискусії стосовно того, чи потрібно об’єднувати два пологових будинки. Хоча багатьом уже зрозуміло, що це – найбільш раціональне рішення, яке принесе максимальну користь громаді. У пологовому будинку №1 створено всі необхідні умови для того, аби зробити його сучасним потужним центром надання медичної допомоги породіллям та новонародженим. А у звільнених корпусах нинішнього пологового будинку №2 є всі можливості розмістити міський гемодіалізний центр для хворих із нирковою недостатністю, хірургічне та травматологічне відділення, а також зберегти жіночу консультацію №3. Таким чином, буде створено багатопрофільну міську лікарню імені святої Анни.

переглядів: 617
16:15

"ВГ" повідомляла, що попереднє сесійне засідання міської ради Кропивницького проходило "зі скрипом". Як підкреслили згодом міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов, депутати могли б розглянути значно більше важливих питань порядку денного, якби не популізм та демагогія окремих народних обранців. Причому піаритися вони, як правило, починають ще під час розгляду депутатських запитів. Тому і виникла ідея – розпочинати порядок денний із важливих для громади питань, а запити перенести на кінець сесійного засідання.

переглядів: 542
15:34

Кілька разів поспіль на своїх засіданнях виконавчий комітет міської ради відмовлявся затвердити зміну тарифів на вивезення твердих побутових відходів для ТОВ “Екостайл”. І ось нарешті після того, як підприємство в черговий раз подало пропозиції щодо підвищення плати за вивезення сміття з економічним обґрунтуванням, питання було позитивно вирішено.

переглядів: 1674
15:06

Одним з героїв благодійного марафону “Серця, опалені війною”, який відбувся у Кропивницькому до Дня захисника України, був колишній контрактник 3-го полку спецпризначення Ярослав Пікаш. Він пройшов найзапекліші бої початку військових дій на сході країни, обороняв Донецький аеропорт, був поранений, комісований, але не втратив активності у житті, переймається проблемами таких же, як і сам, учасників антитерористичної операції.

переглядів: 1618
14:37

Впровадження енергоефективних заходів у приватному будинку за урядовою допомогою дає змогу його мешканцям майже вдвічі зменшити платежі за газ.

переглядів: 1631
12:13

Відтепер громадська рада при виконавчому комітеті міської ради діятиме відповідно до свого положення. Цей документ було ухвалено на засіданні виконавчого комітету 8 листопада цього року.

переглядів: 535
12:08

На апаратній нараді міського голови у понеділок ішлося про опалення житлових будинків та соціальних закладів Кропивницького, охорону комунального майна, ремонт дахів.

переглядів: 575
12:05

Під головуванням першого заступника голови ОДА Сергія Коваленка наприкінці минулого тижня відбулася зустріч представників влади з громадськістю. Її мета – заслухати пропозиції стосовно відзначення в області Дня гідності та свободи, а також обговорити варіанти зведення в Кропивницькому пам’ятника або пам’ятного знака, присвяченого Небесній сотні.

переглядів: 507
12:04

Питання оформлення та перерахунку субсидій обговорювали на селекторній нараді з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

переглядів: 574
1 2 »
pgt 0.43799 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua