МЕНЮ


18:36

Найти хороший сайт бытовой техники не менее важно, чем подходящую модель хлебопечки или электрогриля. Оказывается, большинство торговых порталов в Украине — это перекупщики, у которых ни нормальную консультацию не получишь, ни гарантии качества. А еще есть риск наткнуться на мошенников и навсегда расстаться с солидной суммой.

переглядів: 3161
15:34

Кілька разів поспіль на своїх засіданнях виконавчий комітет міської ради відмовлявся затвердити зміну тарифів на вивезення твердих побутових відходів для ТОВ “Екостайл”. І ось нарешті після того, як підприємство в черговий раз подало пропозиції щодо підвищення плати за вивезення сміття з економічним обґрунтуванням, питання було позитивно вирішено.

переглядів: 1696
15:06

Одним з героїв благодійного марафону “Серця, опалені війною”, який відбувся у Кропивницькому до Дня захисника України, був колишній контрактник 3-го полку спецпризначення Ярослав Пікаш. Він пройшов найзапекліші бої початку військових дій на сході країни, обороняв Донецький аеропорт, був поранений, комісований, але не втратив активності у житті, переймається проблемами таких же, як і сам, учасників антитерористичної операції.

переглядів: 1625
14:37

Впровадження енергоефективних заходів у приватному будинку за урядовою допомогою дає змогу його мешканцям майже вдвічі зменшити платежі за газ.

переглядів: 1637
14:27

Ось уже другий рік я навчаюсь в Академії Л.Козьминського, куди мріяла потрапити дуже давно. Це краща в Європі бізнес-школа, тому вважала, що навряд чи зможу сюди поступити. Коли випадково потрапила на сторінку osvitapol.info, то невимовно зраділа, бо зрозуміла, що моя мрія може стати реальним життям.

переглядів: 1650
13:23

Відсутність грошей не означає, що потрібно відмовитись від реклами. Навіть в умовах дефіциту фінансових ресурсів потрібно проводити рекламу. Але не варто забувати, що відсутність одного ресурсу компенсується іншим. Економлячи на грошах, доведеться витратити більше часу. Все ж, якою може бути безкоштовна реклама? Якого результату можна очікувати задарма?

переглядів: 1659
pgt 0.42545 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua