МЕНЮ


13:46

Цьогоріч за кошти з міського бюджету в Кропивницькому вже капітально відремонтовано три шкільних спортивних зали – у НВО № 6 і № 8 та в ЗОШ "Мрія".

переглядів: 1549
13:45

Міський голова Андрій Райкович та директор представництва німецької фірми Fresenius Medical Care в Україні Володимир Подворний підписали меморандум про створення міського гемодіалізного центру.

переглядів: 1610
13:43

Третє засідання п’ятої сесії міської ради Кропивницького, що відбулося 17 листопада, розпочалося з розгляду депутатських запитів.

переглядів: 1596
08:41

У переддень Дня студента, 16 листопада, у міській раді Кропивницького з нагоди прийдешнього свята керів- ництво міста зустрілося зі студентами з різних навчальних закладів обласного центру, привітало їх та вручило заслужені нагороди.

переглядів: 516
08:40

23 листопада у Кропивницькому відбудеться перший муніципальний інвестиційний форум “Time to Invest”. Про хід підготовки цього масштабного заходу журналісти дізнались на прес-конференції у міській раді від заступника міського голови Олександра Грабенка, в.о. начальника управління економіки міської ради Аліни Пузакової та голови громадської організації “Інститут інноваційних проектів і програм” Андрія Паливоди.

переглядів: 448
08:39

З настанням холодів постало питання облаштування в Кропивницькому пунктів обігріву. Передбачається, що цієї зими, якщо температура повітря знизиться до мінус 15 градусів і більше, буде відкрито 15 пунктів. Функціонуватимуть вони на базі міських лікарень, у приміщеннях ЖЕО та територіальних центрах надання соціальної допомоги Подільського та Фортечного районів обласного центру. За необхідності рятувальники Кропивницького розгорнуть стаціонарний намет для обігріву населення, як це вже робили у попередні роки.

переглядів: 509
08:39

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) наступного року відбуватиметься з 6 лютого по 17 березня, а саме зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, – з 23 травня по 15 липня.

переглядів: 622
08:37

Коли моя донька почала дорослішати, як і кожна мати, я в першу чергу хвилювалася, щоб вона під впливом якоїсь поганої компанії не почала курити, вживати наркотики чи пити алкоголь. Напевне, ця тривога була в кожного з батьків, діти яких народилися в дев’яностих або на початку вже цього століття. Однак зараз, виявляється, вони "ловлять" кайф інакше. Набагато страшніше і не витрачаючи на це ні копійки.

переглядів: 574
08:37

Про те, як можуть отримати первинні та вторинну правову допомогу малозабезпечені кропивничани, учасники АТО та інші пільгові категорії населення, розповіла журналістам на прес-конференції у міській раді директор місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Батранюк.

переглядів: 506
1 2 »
pgt 0.43184 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua