МЕНЮ


08:32

У попередньому номері “ВГ” писала про те, що в Олександрії поліція затримала трьох молодиків, які грабували стариків – найбеззахиснішу, на нашу думку, категорію людей. Та, як виявилося, у визначенні беззахисності трохи помилилися. Існує ще більш беззахисна частина суспільства, яка не те ще протидіяти зловмисникам не може – часто навіть не розуміє, що стосовно неї вчиняється злочин. Мова – про малюків. Так, так, про дітей, які навіть толком говорити й обслуговувати себе ще не навчилися, а їх уже обкрадають. І не де-небудь на вулиці, а в дитячому садочку. І не хто-небудь, а працівниця цього закладу.

переглядів: 370
08:28

Двадцять першого листопада Україна відзначатиме День Гідності та Свободи. Саме цього дня три роки тому в нашій країні розпочалися події, які відбувалися не лише у столиці, а й в інших містах, зокрема й у тодішньому Кіровограді. Про дні й ночі трьох революційних місяців і йтиметься в цій публікації.

переглядів: 407 / коментарі (2)
17:18

Ще й досі у Кропивницькому тривають дискусії стосовно того, чи потрібно об’єднувати два пологових будинки. Хоча багатьом уже зрозуміло, що це – найбільш раціональне рішення, яке принесе максимальну користь громаді. У пологовому будинку №1 створено всі необхідні умови для того, аби зробити його сучасним потужним центром надання медичної допомоги породіллям та новонародженим. А у звільнених корпусах нинішнього пологового будинку №2 є всі можливості розмістити міський гемодіалізний центр для хворих із нирковою недостатністю, хірургічне та травматологічне відділення, а також зберегти жіночу консультацію №3. Таким чином, буде створено багатопрофільну міську лікарню імені святої Анни.

переглядів: 628
16:15

"ВГ" повідомляла, що попереднє сесійне засідання міської ради Кропивницького проходило "зі скрипом". Як підкреслили згодом міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов, депутати могли б розглянути значно більше важливих питань порядку денного, якби не популізм та демагогія окремих народних обранців. Причому піаритися вони, як правило, починають ще під час розгляду депутатських запитів. Тому і виникла ідея – розпочинати порядок денний із важливих для громади питань, а запити перенести на кінець сесійного засідання.

переглядів: 550
15:34

Кілька разів поспіль на своїх засіданнях виконавчий комітет міської ради відмовлявся затвердити зміну тарифів на вивезення твердих побутових відходів для ТОВ “Екостайл”. І ось нарешті після того, як підприємство в черговий раз подало пропозиції щодо підвищення плати за вивезення сміття з економічним обґрунтуванням, питання було позитивно вирішено.

переглядів: 1696
15:06

Одним з героїв благодійного марафону “Серця, опалені війною”, який відбувся у Кропивницькому до Дня захисника України, був колишній контрактник 3-го полку спецпризначення Ярослав Пікаш. Він пройшов найзапекліші бої початку військових дій на сході країни, обороняв Донецький аеропорт, був поранений, комісований, але не втратив активності у житті, переймається проблемами таких же, як і сам, учасників антитерористичної операції.

переглядів: 1625
14:37

Впровадження енергоефективних заходів у приватному будинку за урядовою допомогою дає змогу його мешканцям майже вдвічі зменшити платежі за газ.

переглядів: 1637
12:13

Відтепер громадська рада при виконавчому комітеті міської ради діятиме відповідно до свого положення. Цей документ було ухвалено на засіданні виконавчого комітету 8 листопада цього року.

переглядів: 542
12:08

На апаратній нараді міського голови у понеділок ішлося про опалення житлових будинків та соціальних закладів Кропивницького, охорону комунального майна, ремонт дахів.

переглядів: 592
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.43896 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua