МЕНЮ


20:15

Каждый из нас любит праздники! А каждый из молодых людей мечтает закатить грандиозную вечеринку для своих друзей. Одним из подводных камней зачастую становится отсутствие необходимого оборудования. Далеко не у каждого дома найдутся акустические системы нужной мощности и хорошего звучания. Стоит разобраться, какой минимальный комплект звукового оборудования вам понадобится.

переглядів: 1898
16:24

Сучасні можливості інтернету, дозволяють здійснювати покупки, не виходячи з дому. Замовленням і придбанням побутових приладів і засобів повсякденного догляду через інтернет-магазини вже нікого не здивуєш. Чи можна без побоювання одяг для дівчаток купити онлайн?

переглядів: 2940
15:18

Сэндвич панели для БМЗ получили довольно широкое распространение. В этом нет ничего удивительного, так как они имеют прекрасные технические и эксплуатационные характеристики.

переглядів: 2171
09:30

Щоб лихо нікому не затьмарило свят, необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки.

переглядів: 2030
09:30

Найбільш небезпечна крига — перша та остання, адже вона надзвичайно тонка, неміцна і не витримує ваги навіть маленької дитини.

переглядів: 2186
12:22

Комфортное времяпровождение в ванной комнате зависит от многих вещей. Далеко не последнее место в создании уютной обстановки принадлежит освещению.

переглядів: 2153
10:29

Меморіальний музей Марка Кропивницького в обласному центрі дочекався обновки: з ініціативи в. о. голови правління ПАТ «Цукрогідромаш» Сергія Змаженка працівники підприємства, виробництва промислових насосів, подарували музеєві, який є відділом обласного краєзнавчого музею, нову огорожу.

переглядів: 2390
15:10

В умовах світової глобалізації, міжнародні вантажні перевезення стали важливою складовою світової економіки. Сьогодні товар, перш ніж потрапити до споживача від виробника, може подолати десятки тисяч кілометрів. Правильно організована міжнародна доставка вантажів дозволяє не тільки зберегти конкурентоспроможність товарів за рахунок низької вартості перевезення, а й провести її в максимально стислі терміни. При цьому вантаж прибуде до замовника цілим та неушкодженим

переглядів: 2161
08:58

Перед виходом з будинку під час ожеледиці змайструйте на підошви та каблуки вашого взуття «кригоступи»; прикріпіть на каблук перед виходом шматок поролону (за розмірами каблука) або лейкопластиру; наклейте лейкопластир чи ізоляційну стрічку на суху підошву і каблук і перед виходом натріть піском (на один-два дні вистачає); натріть наждаковим папером підошву перед виходом, а краще прикріпіть його на підошву (але від води піщини наждакового паперу обсипаються); намажте на підошву клей «Момент» (або подібний) та поставте взуття на пісок, після цього сміливо виходьте на вулицю.

переглядів: 1809
1 2 3 »
pgt 0.35377 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua