МЕНЮ


20:15

Каждый из нас любит праздники! А каждый из молодых людей мечтает закатить грандиозную вечеринку для своих друзей. Одним из подводных камней зачастую становится отсутствие необходимого оборудования. Далеко не у каждого дома найдутся акустические системы нужной мощности и хорошего звучания. Стоит разобраться, какой минимальный комплект звукового оборудования вам понадобится.

переглядів: 1803
16:24

Сучасні можливості інтернету, дозволяють здійснювати покупки, не виходячи з дому. Замовленням і придбанням побутових приладів і засобів повсякденного догляду через інтернет-магазини вже нікого не здивуєш. Чи можна без побоювання одяг для дівчаток купити онлайн?

переглядів: 2556
15:18

Сэндвич панели для БМЗ получили довольно широкое распространение. В этом нет ничего удивительного, так как они имеют прекрасные технические и эксплуатационные характеристики.

переглядів: 2039
09:30

Щоб лихо нікому не затьмарило свят, необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки.

переглядів: 1936
09:30

Найбільш небезпечна крига — перша та остання, адже вона надзвичайно тонка, неміцна і не витримує ваги навіть маленької дитини.

переглядів: 2047
12:22

Комфортное времяпровождение в ванной комнате зависит от многих вещей. Далеко не последнее место в создании уютной обстановки принадлежит освещению.

переглядів: 2042
10:29

Меморіальний музей Марка Кропивницького в обласному центрі дочекався обновки: з ініціативи в. о. голови правління ПАТ «Цукрогідромаш» Сергія Змаженка працівники підприємства, виробництва промислових насосів, подарували музеєві, який є відділом обласного краєзнавчого музею, нову огорожу.

переглядів: 2243
15:10

В умовах світової глобалізації, міжнародні вантажні перевезення стали важливою складовою світової економіки. Сьогодні товар, перш ніж потрапити до споживача від виробника, може подолати десятки тисяч кілометрів. Правильно організована міжнародна доставка вантажів дозволяє не тільки зберегти конкурентоспроможність товарів за рахунок низької вартості перевезення, а й провести її в максимально стислі терміни. При цьому вантаж прибуде до замовника цілим та неушкодженим

переглядів: 2020
09:23

На интернет просторах Украины открылся интернет-магазин оригинальной продукции Сваровски. Это бренд, который не требует представления, за свои века существования, он крепко занял свою нерушимую позицию в мире украшений и изысканных предметов интерьера.

переглядів: 2407
1 2 3 »
pgt 0.46431 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua