МЕНЮ


14:09

У середу міський голова Кропивницького Андрій Райкович зустрівся з т.в.о. начальника вiддiлу з органiзацii несення служби та забезпечення публічної безпеки й порядку пiд час масових заходiв УПД ГУНП в Кiровоградській області Сергієм Пономаренком.

переглядів: 318
14:01

Після публікації у “Вечірній газеті” інформації про досвід вінничан зі створення та діяльності органів самоорганізації населення до редакції завітав голова єдиного у нашому місті офіційно зареєстрованого ОСН “Комітет мікрорайону Никанорівка м. Кіровограда” Віктор Гончаров, який поділився досвідом успішного функціонування такого об’єднання.

переглядів: 372
14:00

Близько 2700 хворих на гепатит С стоїть на обліку у поліклінічних закладах Кіровоградської області. Про це повідомила головний позаштатний інфекціоніст департаменту охорони здоров’я області Олена Смірнова.

переглядів: 457
13:59

Кавуни на ринках Кропивницького з’явилися ще на початку липня, однак спочатку не користувалися великим попитом через високу ціну. Багато хто, до того ж, побоювався, що у них є нітрати, адже в липні на баштанах кавуни ще не дозрілі – явно їх або вирощують в теплицях, або прискорюють їх дозрівання з допомогою великої кількості добрив чи вприскування “хімії”.

переглядів: 344
13:56

Так ємно і точно охаректиризував нову виставку члена Спілки художників України Фелікса Полонського, яка відкрилася в обласному художньому миузеї, мистецтвознавець, заслужений журналіст України Броніслав Куманський.

переглядів: 337
13:55

Нещодавно жителі Кіровоградщини почали отримувати заяви – приєднання до умов договору постачання природного газу. Що це означає і що робити з цими заявами, пояснили у ВАТ "Кіровоградгаз".

переглядів: 598 / коментарі (2)
13:55

Відтепер з обласного центру в Одесу можна дістатися літаком.

переглядів: 403
13:54

Із другого серпня у Кропивницькому представники управління освіти міської ради та управління Держпродспоживслужби України розпочали перевірку готовності навчальних закладів до нового навчального року.

переглядів: 318
13:53

У “Вечірній газеті” за 17 червня цього року в публікації “Окуляри й квитанції шахрайці повернули” ми розповідали про 40-річну жительку Кропивницького, яка заробляла грошики (і немалі), безсовісно обманюючи людей похилого віку.

переглядів: 328
« 1 2 3 »
pgt 0.49878 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua