МЕНЮ


08:53

12 грудня в центрі Кропивницького нетверезий водій не справився з керуванням машиною, наїхав на бордюр, і вона перекинулася на дах.

переглядів: 545
08:52

Близько півночі 12 грудня патрульні отримали повідомлення про погрозу фізичною розправою на проспекті Університетському в Кропивницькому.

переглядів: 421
08:51

Кіровоградська місцева прокуратура спільно зі Службою безпеки України в області викрили підпільне підприємство, яке займалося прозаконною діяльністю..

переглядів: 561
08:48

У вiддiлi облaсного художнього музeю – галереї Петра Оссовського "Світ і Вітчизна" десятого грудня вiдбулося представлення соцiaльного проeкту "Пeрeможцi" від телевізійної служби новин каналу 1+1 тa журнaлу VIVA!, до якого входять фотоeкспозицiя Олeксaндрa Мордeрeрa і Тeтяни Рубльової, сeрiя сюжeтiв вiд ведучої ТСН Соломiї Вiтвiцької, a тaкож спeцiaльний блaгодiйний випуск журнaлу VIVA! "Пeрeможцi".

переглядів: 379
08:45

– У мене часто запитують, – зізнається моя співрозмовниця, чому я обрала саме таку професію – стоматолога.

переглядів: 446
08:43

Уже понад десять років восьмого грудня, у день народження відомого художника і педагога Олександра Осмьоркіна, в Кропивницькому нагороджують лауреатів обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства його імені.

переглядів: 233
08:42

Директор школи естетичного виховання «В гостях у казки», що в місті Кропивницькому, заслужений працівник культури України, член Національної спілки хореографів України Микола Русул зустрічає своє 60-річчя і 40-річчя педагогічної діяльності.

переглядів: 308
09:52

Як уже повідомляла "ВГ", нещодавно комунальне підприємство "Теплоенергетик" ледь не зупинилося через те, що НАК "Нафтогаз України" виставила йому штрафні санкції за використання газу для виробництва електроенергії без укладання на його постачання угоди. І це – далеко не єдина проблема тепловиків. Тож депутати міської ради Кропивницького вирішили присвятити черговий день депутата фінансово-економічному становищу підприємства та перспективам його розвитку.

переглядів: 363
09:50

Ряд актуальних для Кропивницького питань стали приводом для скликання позачергової, шостої сесії міської ради. Депутати зібрались восьмого грудня для того, щоб виділити кошти для розрахунків за газ комунальному підприємству “Теплоенергетик”, внести зміни до міського бюджету на 2016 рік, вирішити ряд соціальних питань.

переглядів: 324
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.44189 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua