МЕНЮ


08:28

У День пам’яті жертв голодоморів, 26 листопада, у Кропивницькому, на території колишньої земляної фортеці, урочисто відкрито пам’ятний знак "Жертвам голодоморів".

переглядів: 430
08:26

Андрій Райкович – перший міський голова Кропивницького, який вирішив прозвітувати перед громадою у такий спосіб. І це свідчить про те, що йому немає чого приховувати, що він не боїться гострих запитань і що він завжди відкритий до діалогу з громадою.

переглядів: 552
08:24

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович 29 листопада взяв участь у звітно-виборчій конференції обласного відділення Українського союзу промисловців та підприємців.

переглядів: 464
08:23

У зв’язку із ймовірністю припинення постачання газу комунальному підприємству “Теплоенер- гетик” 30 листопада в міській раді Кропивницького зібралася комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

переглядів: 412
08:22

З проханням написати про добрих людей, які підтримали у скрутну хвилину, до редакції “ВГ” звернулась мешканка Кропивницького Лариса Чайка, котра має сина інваліда І групи Владислава. Сім років тому хлопчина потрапив у страшне ДТП. Довго перебував у лікарні. Мама навчилась доглядати за своїм хлопчиком, навчилась сама і навчила його жити із складним діагнозом.

переглядів: 449
08:21

У Кропивницькому розпочато реалізацію проекту "Громадський бюджет". Він дасть можливість залучити до співпраці з владою громадських активістів, талановиту молодь, просто небайдужих кропивничан, які прагнуть зробити рідне місто привабливим, благоустроєним та комфортним для проживання. Громадський бюджет, або, як його ще називають, "бюджет участі" дає можливість реалізувати будь-які проекти з облаштування Кропивницького: від малих – вартістю до 100 тисяч гривень, до великих – до мільйона гривень. Про це розповів журналістам на прес-конференції у міській раді начальник відділу внутрішньої політики міської ради Сергій Запорожан.

переглядів: 394
08:20

Щороку четвертої суботи листопада ми вшановуємо померлих протягом 1932–1933 років голодною смертю українців, "провина" яких полягала в тому, що не хотіли йти до колгоспного "раю", до якого їх силоміць тягла радянська влада.

переглядів: 451
08:20

Служба безпеки України спільно з прокуратурою області припинили діяльність організованої злочинної групи, яка складалася зі співробітників керівного та оперативного складу Національної поліції в Кіровоградській області.

переглядів: 529
08:18

У дитячій художній школі ім. О.Осмьоркіна в Кропивницькому відтепер є комп’ютерний клас, де діти зможуть вивчати основи комп’ютерної графіки та дизайну. Ініціативу педагогічного колективу закладу формувати у дітей практичний науково-технічний світогляд дизайнерів підтримав міський голова Андрій Райкович, і з міського бюджету були виділені на потреби художньої школи 126 тисяч гривень.

переглядів: 396
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.47251 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua