МЕНЮ


10:04

У дошкільних та середніх нaвчaльних зaклaдaх Крoпивницькoго розпочато перевірку обладнання харчоблоків, умов, за яких там зберігають продукти й готують страви, і самих продуктів. Таке дoручення від міського голови Андрія Райковича oтримaла керівник міського упрaвлiння ocвiти на aпaрaтній нaрaді 23 січня.

переглядів: 1173
10:00

Зустрічатись частіше – не менш ніж раз на квартал, щоб постійно тримати руку на пульсі подій у віддалених мікрорайонах Кропивницького, запропонував міський голова Андрій Райкович на першій у цьому році зустрічі з головами квартальних комітетів міста, яка відбулась 25 січня.

переглядів: 743
09:59

Перевізники мають підвищити якість пасажирських перевезень. На цьому на апаратній нараді наголосив міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 591
09:58

На апаратній нараді Андрій Райкович зробив чергове зауваження керівництву підприємства «Екостайл» щодо незадовільної організації вивезення сміття з обласного центру.

переглядів: 691
09:55

Придбання нових тролейбусів дозволило підвищити якість обслуговування пасажирів у Кропивницькому. Це відзначив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 623
09:51

Про сто днів роботи на посаді секретаря міської ради звітував у вівторок на прес-конференції Андрій Табалов.
Андрій Табалов розповів журналістам, чим займається секретар міської ради. Це – підготовка сесійних засідань, питань, що виносяться на розгляд міської ради, контроль за виконанням рішень, забезпечення оприлюднення проектів рішень ради, координація діяльності постійних депутатських комісій, організація за дорученням міськради проведення референдумів, виборів, контроль за діяльністю підпорядкованих йому виконавчих органів ради.

переглядів: 617
09:48

Минулий рік для ПАТ «Ельворті» (колишній завод «Червона зірка») видався переважно вдалим. Про це свідчать дані щодо обсягу реалізованої продукції, середньої заробітної плати на підприємстві і розширення асортименту його продукції.

переглядів: 644
09:48

Кількість скарг кропивничан на те, що в місті багато безпритульних собак, у найближчому майбутньому може значно поменшати, а то й зовсім зійти до нуля завдяки реалізації міської Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на 2016 – 2020 роки та співпраці міської влади й волонтерів громадських організацій захисників тварин.

переглядів: 757
09:46

П’ятеро медичних працівників отримали дисциплінарні стягнення – догани. Такий результат роботи комісії з вивчення обставини смерті новонародженого малюка в кропивницькому пологовому будинку №2 імені святої Анни.

переглядів: 744
1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.30242 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua