МЕНЮ


11:57

На різдвяні свята більшість областей в Україні засипало снігом. У новинах тільки й чути було, що в тому чи іншому місті паралізовано роботу громадського транспорту, на дорогах – затори, люди не можуть дістатися туди, куди їм потрібно. Кропивницький же в цих новинах жодного разу в негативному плані не прозвучав. І це справедливо, адже комунальники попрацювали добре.

переглядів: 576 / коментарі (1)
11:49

Восьмого січня, у день 73-річчя визволення Кропивницького від нацистської окупації, ветерани, представники місцевої влади, громадськість міста прийшли до військово-меморіального кладовища, щоб вклонитися пам’яті героїв.

переглядів: 354
11:36

У переддень Різдва Христового міський голова Кропивницького Андрій Райкович завітав в обідню пору до бійців 3-го окремого полку спеціального призначення і привітав їх з прийдешнім святом.

переглядів: 389
11:34

Восьмеро кропивничан прийшли минулого тижня, п’ятого січня, на прийом міського голови Кропивницького Андрія Райковича з особистих питань. Їх турбували, передусім, земельні, житлові питання, а також комунальні проблеми.

переглядів: 394
11:33

Із січня цього року в Україні стартував перший етап реформи галузі охорони здоров’я. До 2020 року реформа має бути завершена. Перетворення, які відбуватимуться в медицині протягом нинішнього року, будуть поетапними і запроваджуватимуться разом із розробкою нових законодавчих та нормативних актів на рівні Верховної Ради України, Міністерства охорони здоров’я, а також із залученням регіональних управлінь охорони здоров’я, місцевих органів влади. На цьому наголосила начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук.

переглядів: 515
11:31

Тривають звіти депутатів міської ради перед своїми виборцями. Мешканці Кущівки (виборчий округ №33) довірили представляти свої інтереси у міській раді Сергію Кріпаку, який і прозвітував перед ними за рік своєї діяльності, починаючи із жовтня 2015 року.

переглядів: 392
11:30

Ситуація із захворюваністю на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип в області протягом першого тижня 2017 року майже не змінилася – загальна кількість пацієнтів закладів охорони здоров’я, які хворі на ГРВІ, не збільшилась. На цьому наголосив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко на апаратій нараді в облдержадміністрації.

переглядів: 461
11:29

Різкі зміни температури, рівня вологості та атмосферного тиску можуть обернутися неприємними і деколи навіть болючими відчуттями. Ми розповімо, як убезпечити себе і допомогти організму впоратися з такими стрибками.

переглядів: 434
11:29

Остеоартроз, ревматоїдний артрит та інші хронічні хвороби, які вражають суглоби і м‘які тканини, що оточують кістки, виникають внаслідок проблем з імунною системою.

переглядів: 370
1 2 »
pgt 0.43999 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua